ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

2B Active Fitness

2B Active Fitness

0.00
2B Active Fitness
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

2B Active Fitness jest obiektem stworzonym przez osoby o wieloletnim doświadczeniu, które osiągnęły duży sukces z dziedziny fitnessu i kulturystyki. Pasjonaci i fanatycy ruchu fizycznego i zdrowego trybu życia utworzyli obiekt, w którym znajduje się tylko profesjonalny sprzęt zagranicznych producentów. Mając na uwadze potrzeby i wymagania klientów, przygotowany został grafik ćwiczeń, z którego mogą skorzystać wszyscy pragnący ulepszenia swojej sylwetki, bądź po prostu poprawy zdrowia. Dla rodziców, którzy nie mają z kim zostawić dzieci, przygotowaliśmy salę zabaw, gdzie możecie przyprowadzić pociechy i zostawić z profesjonalną kadrą opiekunów. Dodatkowo po treningu zapraszamy do naszego sklepiku gdzie znajdziecie przydatne suplementy diety czy odżywki wzmacniające.

Zajęcia z fitness są idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią ćwiczyć samotnie, pragną dobrej zabawy oraz chcą popracować nad swoi ciałem. Klub 2B Active Fitness przeznaczył 2 klimatyzowane sale, w których odbywają się ćwiczenia m.in. zdrowy kręgosłup, TBC, pump, 2b jump czy joga. Bogata oferta treningów sprawi że każdy znajdzie odpowiedni dla siebie program ćwiczeń.

Sauna sucha tzw. fińska jest świetnym rozwiązaniem dla zmęczonych i obolałych mięśni po ciężkim treningu lub wysiłku fizycznym. Gorąca panująca w środku temperatura działa relaksująco oraz kojąco. Systematyczne uczęszczanie do sauny pomaga w walce z reumatyzmem i innymi schorzeniami stawów.

Ponad 40 stanowisk ćwiczeń siłowych, strefa wolnych ciężarów oraz strefa cardio, stanowi wyposażenie siłowni klubu 2B Active Fitness. Sprzęt jakim dysponujemy pochodzi od firmy MATRIX i nie tylko ich design podkreśla prestiż naszego klubu, ale również budowa maszyn, która uniemożliwia wykonywania ćwiczeń w nieprawidłowy sposób. Dodatkową zaletą jest klimatyzowana sala.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Klatki to crossfit Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny hammer Orbitrek Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia - karnet godziny otwarcia1 miesiąc od 99 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa 2B Active Fitness

Adres i dane kontatkowe

Adres: Poznańska 6
62-020 Swarzędz

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 23:00

Wtorek: 06:00 - 23:00

Środa: 06:00 - 23:00

Czwartek: 06:00 - 23:00

Piątek: 06:00 - 23:00

Sobota: 08:00 - 20:00

Niedziela: 08:00 - 20:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz