ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Calypso Suwałki

Calypso Suwałki

5.00
Calypso Suwałki
5.00 1
Ilość ocen: 1 (pokaż recenzje)

O siłowni

Calypso Suwałki posiada dla swoich klientów w pełni wyposażoną i klimatyzowaną salę do zajęć fitness oraz siłownię posiadającą najnowocześniejszy sprzęt siłowy i cardio. Znajduje się tu sala do treningu funkcjonalnego, sala do zajęć grupowych na rowerach stacjonarnych oraz sauny. Zajęcia prowadzone od wczesnych godzin porannych do późnego wieczora 7 dni w tygodniu. Ponadto w klubie pracuje profesjonalna kadra instruktorów a na siłowni opieka instruktorska jest gratis. Można tu dobrać indywidualny plan treningowy dla każdej osoby.

Klub w swojej ofercie ma szeroką gamę zajęć fitness między innymi takich jak: zajęcia na rowerach stacjonarnych, zdrowy kręgosłup, zumba, step, płaski brzuch i wiele innych. Wszystkie te zajęcia i ćwiczenia ułatwiają redukcję tkanki tłuszczowej pomagają wzmocnić organizm i poprawić sprawność i kondycję fizyczną.

Klub posiada świetnie wyposażoną siłownię w sprzęt o najwyższej jakości, zarówno do treningu siłowego oraz wzmacniającego. Znajduje się tu strefa do treningu funkcjonalnego wyposażona w bramę do Cross Trainingu. Zajęcia na siłowni odbywają się pod opieką profesjonalnego trenera, który służy swoją pomocą.

Po ciężkim i wyczerpującym treningu sauna jest idealnym miejscem aby zregenerować swój organizm. Wpływa ona bardzo korzystnie na oczyszczenie organizmu z toksyn, ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej, pozwala pozbyć się zbędnych kilogramów oraz eliminuje skutki stresu oraz działa relaksująco.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Klatki to crossfit Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Karnet Open Umowa (1 miesięcznym okr. wypowiedzenia) godziny otwarcia1 miesiąc 119 zł
Karnet Open godziny otwarcia1 miesiąc 149 zł
Silownia, Fitness ,Sauna godziny otwarcia1 wejście bez ograniczenia czasowego 30 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Calypso Suwałki

Adres i dane kontatkowe

Adres: Ul. Kościuszki 128
16-400 Suwałki

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:00 - 23:00

Wtorek: 07:00 - 23:00

Środa: 07:00 - 23:00

Czwartek: 07:00 - 23:00

Piątek: 07:00 - 23:00

Sobota: 08:00 - 20:00

Niedziela: 10:00 - 20:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz