ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Studio Modelowania Ciała

Studio Modelowania Ciała

3.04
Studio Modelowania Ciała
3.04 23
Ilość ocen: 23 (pokaż recenzje)

O siłowni

Studio Modelowania Ciała jest miejscem gdzie znajda swoje miejsce wszystkie osoby marzące o zgrabnej wysportowanej sylwetce, utracie zbędnych kilogramów oraz chcące poprawić swoją sprawność i kondycję fizyczną. Znajdziemy tu różnorodny, najwyższej klasy sprzęt do ćwiczeń siłowych, cardio oraz duży wybór zajęć grupowych fitness. Możemy tu skorzystać z fachowej pomocy i porady trenera osobistego, który postara się o to abyśmy jak najszybciej osiągnęli zamierzony cel. Znajduje się tu również specjalnie urządzone miejsce do relaksu po ćwiczeniach oraz kącik dla dzieci ćwiczących mam.

Studio posiada duży wybór zajęć grupowych fitness. Jest to idealne miejsce, gdzie możemy wspaniale wymodelować sylwetkę, spalić nadmiar tkanki tłuszczowej oraz poprawić kondycje fizyczną. Doświadczeni instruktorzy fitness, pomagają każdemu indywidualnie osiągnąć zamierzony cel. Nowością jest tu fitness horse, jest to innowacyjny przyrząd treningowy, oparty na stymulacji jazdy konnej.

W klubie znajduje się nowoczesna, duża strefa relaksu, a w niej sauny. Jest to idealne miejsce, gdzie możemy odpocząć i zregenerować utracone siły po ciężkim i wyczerpującym treningu na siłowni. Sesja w saunie to skuteczny sposób aby oczyścić organizm z nagromadzonych toksyn i szkodliwych substancji oraz poprawia wygląd skóry i całego ciała.

Różnorodny, wysokiej klasy sprzęt do treningu siłowego i cardio pozwala ćwiczyć wszystkie partie mięśniowe oraz wzmocnić siłę i rozbudować masę mięśniową. Jest to miejsce również specjalnie przygotowane do tego, aby mogły tu ćwiczyć Panie. Wykwalifikowani i doświadczeni trenerzy osobiści, indywidualnie pomagają osiągnąć zamierzony cel.

Dostępny sprzęt

Atlas Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Fitness godziny otwarcia1 wejście 15 zł
Fitness-karnet otwarty godziny otwarcia1 miesiąc 100 zł
Fitness-karnet otwarty dla niepełnoletnich godziny otwarcia1 miesiąc 80 zł
Fitness-karnet otwarty rodzinny godziny otwarcia1 miesiąc 180 zł
Fitness- 6 wejść godziny otwarcia1 miesiąc 60 zł
Vacu Fit godziny otwarcia1 wejście 20 zł
Vacu Fit-10 wejśc godziny otwarcia1 miesiąc 150 zł
Sauna godziny otwarcia1 godzina 15 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Studio Modelowania Ciała

Adres i dane kontatkowe

Adres: Zamkowa 34
32-200 Sucha Beskidzka

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 10:00 - 22:00

Wtorek: 10:00 - 22:00

Środa: 10:00 - 22:00

Czwartek: 10:00 - 22:00

Piątek: 10:00 - 22:00

Sobota: 10:00 - 16:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz