ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Siłownia&Fitness Stąporków

Siłownia&Fitness Stąporków

0.00
Siłownia&Fitness Stąporków
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Siłownia&Fitness w Stąporkowie wyposażona jest w sprzęt wysokiej jakości zarówno do ćwiczeń siłowych jak też poprawiających ogólną sprawność i kondycję fizyczną. Przystosowana jest dla osób początkujących jak też dla zaawansowanych. Jest to miejsce gdzie można w łatwy i przyjemny sposób zadbać o swoją figurę, zrzucić zbędne kilogramy, spalić nadmiar tkanki tłuszczowej czy też pozbyć się cellulitu. Odbywają się tu zajęcia składające się z godzinnego treningu Zumby i zajęć poprawiających i modelujących sylwetkę.

Zajęcia fitness odbywają się na sprzęcie wysokiej jakości i pod okiem trenerów, którzy czuwają aby ćwiczenia były wykonywane poprawnie oraz dbają o bezpieczeństwo podczas treningu. Jest to miejsce gdzie zadbamy o swoją kondycje, wygląd całego ciała oraz w milej i serdecznej atmosferze spędzimy wolny czas.

Siłownia wyposażona jest w sprzęt najwyższej jakości zarówno do ćwiczeń siłowych jak też wysiłkowych. Przystosowana jest dla osób początkujących jak też dla osób zaawansowanych i to zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Bez trudu zadbamy tu o poprawę swojej siły, wydajności jak też popracujemy nad wyglądem swojego ciała.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Siłownia&Fitness Stąporków

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Piłsudskiego 103
26-220 Stąporków

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00 - 20:00

Wtorek: 09:00 - 20:00

Środa: 09:00 - 20:00

Czwartek: 09:00 - 20:00

Piątek: 09:00 - 20:00

Sobota: nieczynne

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz