ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fabryka Zdrowia

Fabryka Zdrowia

3.40
Fabryka Zdrowia
3.40 5
Ilość ocen: 5 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fabryka Zdrowia to nowoczesny klub sportowy stworzony z pasją. Świetne wyposażenie oraz zróżnicowana oferta sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. O komfort ćwiczących dba wykwalifikowana kadra pracownicza oraz instruktorska. Fabryka Zdrowia zajmuje dwa piętra w Galerii STAL. Drugie piętro zajmuje siłownia, w której znajduje się sprzęt renomowanej firmy Life Fitness, sala cardio, sala zajęć grupowych oraz sala indoor cycling. Dodatkowo można skorzystać z sauny fińskiej lub na podczerwień. Ponadto na pierwszym piętrze znajdują się dwie profesjonalne sale do zajęć grupowych.

Fabryka Zdrowia posiada kilka przestronnych sal do zajęć grupowych. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów fitness. Wszystkie zajęcia są odpowiednio dobierane do wymagań klienta, dlatego warto zadzwonić do konsultanta i dopytać się co będzie najbardziej odpowiednie.

W Fabryce Zdrowia znajduje się sauna fińska oraz sauna na podczerwień. Kąpiel w saunie to świetny pomysł zarówno na rozpoczęcie treningu, jak i na jego zakończenie. Wybierając saunę na podczerwień przed treningiem możemy zrezygnować z rozgrzewki. Natomiast kąpiel w saunie po treningu przyspieszy regenerację mięśni.

Nowoczesna siłownia w Fabryce Zdrowia została wyposażona w sprzęt renomowanej firmy Life Fitness. Można skorzystać tutaj z sali cardio, zajęć grupowych lub treningu indywidualnego. Podczas wykonywania ćwiczeń do dyspozycji klubowiczów jest wykwalifikowana kadra trenerska.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Kettle Klatki to crossfit Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Maszyny hammer Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Fabryka Zdrowia

Adres i dane kontatkowe

Adres: Handlowa 5
37-450 Stalowa Wola

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:30 - 22:30

Wtorek: 06:30 - 22:30

Środa: 06:30 - 22:30

Czwartek: 06:30 - 22:30

Piątek: 06:30 - 22:30

Sobota: 08:00 - 20:00

Niedziela: 08:00 - 20:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Siłownie w pobliżu

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz