ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Active Gym Skierniewice

Active Gym Skierniewice

0.00
Active Gym Skierniewice
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Active Gym to siłownia, która umiejętnie potrafi sprostać wymaganiom na rynku sportowym. W naszym obiekcie nie musisz się martwić o to, że krępuje cię ćwiczenie razem z płcią przeciwną. Posiadamy zarówno pomieszczenie zwane siłownią dla mężczyzn, oraz oddzielną siłownie dla kobiet. Ponad to w naszej ofercie znajdują się również zajęcia fitness, które pozwolą ci na wybudowanie sobie perfekcyjnej kondycji ruchowej. Nasz lokal to miejsce nowoczesne, posiadające wysokiej klasy sprzęt do ćwiczeń. Dodatkowo pracują u nas trenerzy, którzy zapewnią odpowiednią pomoc i bezpieczeństwo.

U nas fitness to swoistego rodzaju szkoła przetrwania. Dostosowane do umiejętności uczestników ćwiczenia, wzrastają w swoim zaawansowaniu, by ich skuteczność była jeszcze większa. Efekty zauważysz gołym okiem. Po jakimś czasie, twoje ciało będzie wręcz emanowało energią.

W naszej siłowni mamy oddzielne miejsce dla pań i dla panów. Wysokiej klasy sprzęt, w obu przypadkach pozwoli zapracować na końcowy sukces podczas ciężkich treningów. Dostosowane są one jednak do możliwości i umiejętności każdego uczestnika, dzięki czemu nie musisz sie martwić że czemuś nie podołasz.

Posiadamy kapsułę SPA, która zapewni ci saunę parową, czy też muzykoterapie. Dodatkowo mamy fotel przeznaczony do masażu. Gdyby on nie wystarczył, dysponujemy również gabinetem, w którym oddasz się relaksacyjnemu masażowi. Zadbamy o twoje zdrowie i twój wypoczynek.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny hammer Rowery treningowe Stepy do aerobiku Sztangi

Oferta

Fitness Siłownia SPA

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Active Gym Skierniewice

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Batorego 18
96-100 Skierniewice

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 22:00

Wtorek: 08:00 - 22:00

Środa: 08:00 - 22:00

Czwartek: 08:00 - 22:00

Piątek: 08:00 - 22:00

Sobota: 12:00 - 18:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz