ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Athletic Club Sierpc

Athletic Club Sierpc

2.14
Athletic Club Sierpc
2.14 7
Ilość ocen: 7 (pokaż recenzje)

O siłowni

Athletic Club Sierpc to mała siłownia, w której panuje świetna atmosfera. Klub zaopatrzono w nowoczesne sprzęty, których asortyment jest cały czas powiększany. Maszyny są bezpieczne, renomowanych firm. Dodatkowo w Athletic Club Sierpc można skorzystać z sauny, zajęć tanecznych czy porad trenera personalnego. Klub organizuje również różnego rodzaju wydarzenia, w których może wziąć udział każdy, kto chce się zmierzyć z innymi. Dla osób szukających relaksu po treningu polecamy rollmasaż, wspomagający układ limfatyczny oraz krwionośny.

Sauna to bardzo dobry pomysł na zakończenie treningu. Jest to bardzo dobry sposób na relaks i szybkie odzyskanie sił. Wysoka temperatura rozluźnia ciało, łagodzi bóle mięśni i stawów. Ponadto pozytywnie wpływa na układ krwionośny oraz odporność organizmu.

Siłownia w Athletic Club Sierp posiada nowoczesny sprzęt najwyższej jakości. Aby wyjść naprzeciw klientom, ilość maszyn jest cały czas zwiększana. Każde ćwiczenie obserwują wykwalifikowani instruktorzy i w razie potrzeby służą pomocą. Istnieje także możliwość skorzystania z trenera personalnego.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Drążki do podciągania Hantle Kettle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Maszyny hammer Orbitrek Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Sauna Siłownia

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Athletic Club Sierpc

Adres i dane kontatkowe

Adres: Płocka 37
09-200 Sierpc

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 10:00 - 22:00

Wtorek: 10:00 - 22:00

Środa: 10:00 - 22:00

Czwartek: 10:00 - 22:00

Piątek: 10:00 - 22:00

Sobota: 10:00 - 18:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Siłownie w pobliżu

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz