ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness Club Forma

Fitness Club Forma

3.75
Fitness Club Forma
3.75 4
Ilość ocen: 4 (pokaż recenzje)

O siłowni

W swojej ofercie Fitness Club Forma w Sieradzu posiada siłownię + crossfit, strefę fitness(2 sale), strefę cardio oraz trening personalny. Swoją pomocą służą świetnie wykwalifikowani trenerzy personalni, którzy umożliwiają w pełni wykorzystać czas spędzony w klubie, dzięki czemu uzyskasz pożądane wyniki. Łatwo i szybko wymodelujesz sylwetkę. Sale wyposażone są w najwyższej jakości sprzęt pozwalający na jak najszybszy i najlepszy powrót do sprawności i kondycji fizycznej, a wszystko to w milej atmosferze.

Zajęcia fitness to świetna propozycja aktywnego spędzenia wolnego czasu. W łatwy i przyjemny sposób można odzyskać kondycje, wymodelować sylwetkę, zrzucić zbędne kilogramy czy też spalić tkankę tłuszczową. To wszystko w rytmie muzyki i pod opieką instruktora. Do wyboru jest 30 zajęć fitness tygodniowo.

Siłownia posiada trzy strefy takie jak strefa siły, strefa wolnych ciężarów oraz strefa maszyn. W strefie siły siły odnajdą się osoby początkujące jak i średnio zaawansowane. W strefie wolnych ciężarów znajduje się sprzęt przeznaczony do wszechstronnego treningu poszczególnych partii mięśniowych. W strefie maszyn znajduje się sprzęt pozwalający wzmocnić i wysmuklić sylwetkę.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Rowery treningowe Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Fitness Club Forma

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Jana Pawła II 3/48
98-200 Sieradz

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 23:00

Wtorek: 06:00 - 23:00

Środa: 06:00 - 23:00

Czwartek: 06:00 - 23:00

Piątek: 06:00 - 23:00

Sobota: 08:00 - 19:00

Niedziela: 08:00 - 19:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz