ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Centrum Sportu i Rekreacji Sępólno Krajeńskie

Centrum Sportu i Rekreacji Sępólno Krajeńskie

0.00
Centrum Sportu i Rekreacji Sępólno Krajeńskie
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Przedmiotem działalności Centrum Sportu i Rekreacji jest realizowanie zadań własnych Gminy Sępólno Krajeńskie z zakresu kultury fizycznej, sportu, turystyki i rekreacji. Centrum Sportu i Rekreacji wypełniając swoje zadania statutowe służy społeczności sępoleńskiej, inspirując działania sportowe i rekreacyjne, jednocześnie wypracowuje własne metody działania zmierzające do koordynacji życia sportowego w gminie. Ścisłe kontakty z organizacjami, stowarzyszeniami, klubami sportowymi pozwalają na rozeznanie, co dzieje się w tej dziedzinie życia, a także jakie jest zapotrzebowanie społeczne na tego typu działalność. Posiadamy boisko główne, przewidziane do rozgrywek na poziomie krajowym w piłkę ręczną, koszykówkę i siatkówkę, tenis, z możliwością podziału kotarami z siatki na 3 części przeznaczone dla 3 ćwiczących grup oraz jako salę widowiskową, siłownię oraz salę fitness.

Sala fitness z odrębnym zapleczem szatniowo-sanitarnym przewidzianym na 10 osób. Zapraszamy do wynajęcia! Jest to idealne miejsce do nauki tańca, gimnastyki artystycznej oraz aerobiku. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Zapraszamy na zajęcia na siłowni pod okiem opiekuna- instruktora, który będzie pomagał, korygował błędy, a także czuwał nad Państwa bezpieczeństwem podczas ćwiczeń na naszej siłowni. Jesteś kompletnym laikiem i nie wiesz jak zacząć dążyć do wymarzonej sylwetki lub ćwiczysz już jakiś czas, ale potrzebujesz pomocy, asekuracji lub porad? Te zajęcia są właśnie dla Ciebie. Pomożemy Ci stawiać pierwsze kroki na siłowni, a także pomożemy tym bardziej zaawansowanym.

Naszym atutem jest również posiadanie pomieszczeń odnowy biologicznej z saunami suchymi i sauną mokrą oraz jacuzzi. Teraz także Ty masz okazję skorzystać z potęgi relaksu i zdrowia, jaką oferuje basen, spa i sauny.

Dostępny sprzęt

Hantle Ławki treningowe Stepy do aerobiku Sztangi

Oferta

Fitness Siłownia SPA

Cennik

Siłownia - karnet (10 wejść) godziny otwarcia1 miesiąc 50 zł
Siłownia - karnet bez limitu godziny otwarcia1 miesiąc 80 zł
Fitness - karnet (10 wejść) godziny otwarcia1 miesiąc 60 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Centrum Sportu i Rekreacji Sępólno Krajeńskie

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Chojnicka 19
89-400 Sępólno Krajeńskie

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:00 - 22:00

Wtorek: 07:00 - 22:00

Środa: 07:00 - 22:00

Czwartek: 07:00 - 22:00

Piątek: 07:00 - 22:00

Sobota: 10:00 - 22:00

Niedziela: 10:00 - 22:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Siłownie w pobliżu

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz