ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness for Life

Fitness for Life

5.00
Fitness for Life
5.00 2
Ilość ocen: 2 (pokaż recenzje)

O siłowni

W Fitness for Life pokażemy ci, jak żyć aktywnie, a przez to poprawiać sobie zdrowie i samopoczucie. Prowadzimy szereg treningów, na których zdobędziesz przeróżne umiejętności. Jesteśmy nastawieni do każdego przyjaźnie, przez co tworzymy idealne warunki do pracy nad własnym ciałem. Dysponujemy salami fitness, wyposażonymi w potrzebny sprzęt ćwiczeniowy, taki jak piłki fitness, kettle, czy stepy do aerobiku. Ponad to zapraszamy do naszej siłowni, w której znajduje się sprzęt najwyższej klasy. Nauczymy cię zdrowego trybu życia, przez co zaczniesz je doceniać jeszcze bardziej niż dotychczas.

Oferta fitness pozwoli ci na zgubienie zbędnych kilogramów i ogólnym rozwoju twojego ciała. Wzmocnisz kręgosłup, nogi, ramiona, pośladki, plecy, klatkę piersiową i wiele więcej. Zdobędziesz siłę i satysfakcję. Wystarczy, że będziesz stosował się do rad naszego instruktora.

Na naszej siłowni możesz trenować do woli. Nie zabraknie ci obciążenia i potrzebnego sprzętu. Jeżeli nie będziesz zauważał efektów, poproś naszych trenerów o radę. Oni rozwieją twoje wątpliwości i pomogą wejść na właściwą drogę w kierunku efektywnego rozwoju mięśniowego twojego ciała.

Posiadamy też dobrze prosperującą strefę relaksu. W niej znajdują się przeróżne sauny, np. sauna parowa, sauna sucha, czy też sauna z aromaterapią. Dodatkowo zapraszamy też do lokalnego solarium, w którym utrzymasz atrakcyjną opaleniznę swojego ciała i przez to poczujesz się znacznie lepiej.

Dostępny sprzęt

Bieżnie Hantle Kettle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Maszyny hammer Rowery treningowe Sztangi

Oferta

Fitness Siłownia SPA

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Fitness for Life

Adres i dane kontatkowe

Adres: al. Tadeusza Rejtana 23
35-326 Rzeszów

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:00 - 22:00

Wtorek: 07:00 - 22:00

Środa: 07:00 - 22:00

Czwartek: 07:00 - 22:00

Piątek: 07:00 - 22:00

Sobota: 08:00 - 18:00

Niedziela: 08:00 - 18:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz