SPA tu trzeba uważnie korzystać z sauny a w szczególności z drewnianych siedzisk z których wystają gwoździe i śruby. Obsługa i kierownictwo wie o wszystkim, bo zgłaszane jest to regularnie przez korzystających ale chyba czekają na groźne skaleczenie i pozew o odszkodowanie, to może wtedy ktoś chociażby doraźnie pozagina wystające gwoździe.
PRYSZNICE,tu regulacja ciepła wody to porażka, albo nie da się regulować albo woda jest zimna i nie można ustawić cieplejszej temperatury wody. Druga rzecz automatyczny czas zamknięcia wody do prysznica, w jednym trzeba wciskać co 10-15 sec, w innym jak się wciśnie to woda płynie kilka minut i żeby się wytrzeć ręcznikiem trzeba wyjść z kabiny.
Suszarki, jest sukces jest jedna nowa z dwóch zainstalowanych suszarek, bo stara pracowała tylko 30 sec. i się wyłączała ale to już historia.
Poza tym siłownia spełnia oczekiwania, niektóre sprzęty do ćwiczeń trochę podniszczone, szczególnie miękkie elementy, choć i tu widać postępy bo powoli są wymieniane.
Myślę, że za takie pieniądze i tylu odwiedzających powinny te usterki być usuwane na bieżąco a nie tygodniami i miesiącami, po interwencji użytkowników poirytowanych brakiem reakcji ze strony Platinium.