ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

GORGONIA

GORGONIA

0.00
GORGONIA
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Siłownia połączona z fitnessem oraz rehabilitacją przeznaczona zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. W naszym klubie rozpoczniesz swoją przygodę z aktywnością fizyczną oraz rozwiniesz posiadane już umiejętności i poprawisz własne efekty. W naszej ofercie fitness znajdziesz zajęcia prozdrowotne, skupiające się na wzmocnieniu konkretnych partii ciała lub też uśmierzające ból oraz zajęcia cardio czy zajęcia rozciągające. Naszym głównym celem są Twoje efekty ale również zachowanie zdrowego rozsądku i zdrowia fizycznego, do utrzymania którego przywiązujemy ogromną wagę. Zarówno na treningach fitness jak i korzystając z siłowni możesz być pewny, że Twój trening z nasza pomocą będzie bezpieczny a Ty na długo pokochasz aktywność fizyczną.

Liczne zajęcia fitness dostępne w naszym klubie pozwolą Ci zarówno zadbać o kondycję jak i o zdrowie. W naszej ofercie znajdziesz zajęcia typowo odchudzające oraz poprawiające kondycję jak również treningi prozdrowotne pozwalające pozbyć się uciążliwego bólu czy też rozciągające. Przetestuj naszych trenerów oraz prowadzone przez nich zajęcia a jesteśmy pewni, że zostaniesz stałym bywalcem naszego klubu.

Dobry sprzęt, życzliwi ludzie i atmosfera to czynniki, dzięki którym nasza siłownia jest dla wielu osób drugim domem. Efektywne ćwiczenia wykonywane na profesjonalnym sprzęcie jak również nasi trenerzy, dla których pomoc innym oraz dzielenie się informacją są życiową pasją sprawiają, że siłownia GORGONIA jest miejscem, w którym wielu ludzi spełnia swoje marzenia. Ty również możesz rozpocząć swoją przygodę z ćwiczeniami siłowymi oraz kształtować swoje ciało i charakter a przy tym realizować własne pasje.

Dostępny sprzęt

Atlas Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Stepy do aerobiku Sztangi

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Siłownia godziny otwarciajednorazowo 25 zł
Siłownia godziny otwarcia4 x wejście 60 zł
Siłownia godziny otwarcia8 x wejście 90 zł
Siłownia godziny otwarcia12 x wejście 100 zł
Siłownia godziny otwarcia16 x wejście 120 zł
Siłownia, fitness - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 150 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa GORGONIA

Adres i dane kontatkowe

Adres: Kozienicka 97
26-600 Radom

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 18:00

Wtorek: 08:00 - 18:00

Środa: 08:00 - 18:00

Czwartek: 08:00 - 18:00

Piątek: 08:00 - 18:00

Sobota: nieczynne

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz