ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Klub HART

Klub HART

4.00
Klub HART
4.00 1
Ilość ocen: 1 (pokaż recenzje)

O siłowni

Klub HART został stworzony w celu zapewnienia komfortu, relaksu oraz odrobiny luksusu dla naszych klientów. W obecnych czasach każdy pędzi przed siebie zapominając bardzo często co tak naprawdę jest najważniejsze w naszym życiu. Chcąc zapewnić chociaż chwilę rozkoszy postanowiliśmy stworzyć obiekt, w którym każdy będzie mógł oddać się chwili relaksu, zrelaksować się i zregenerować utracone siły. Stworzyliśmy miejsce, w którym można skorzystać z uroków zajęć siłowych czy fitness, miejsce gdzie można oddać się przyjemnościom w jacuzzi czy skorzystać z gorących kąpieli w przy klubowej saunie. Bogata oferta sprawia że każdy z odwiedzających nasz lokal znajdzie dla siebie odpowiednie miejsce.

Dzięki zajęciom z fitnessu wiele osób poprawiła nie tylko wygląd ciała ale tak że styl i jakość życia. Im jesteś bliżej osiągniecia zamierzonych celów tym pewność siebie wzrasta i pozwala na zmianę prowadzonego do tej pory życia. Zajęcia fitness pomogą Ci osiągnąć cel, nie będzie lekko ale z pomocą doświadczonych trenerów w szybkim tempie zobaczysz efekty.

Suna to idealne miejsce dla osób pracujących ciężko fizycznie i umysłowo. Korzystanie z gorących kąpieli przynosi ulgę mięśniom, poprawia kondycję zdrowotną organizmu oraz usuwa złe emocje, które tak często w nas drzemią. Suna to miejsce relaksu, skupienia oraz zadumy, dzięki czemu regenerujemy ciało ale tak że ducha.

Klub posiada dwie siłownie przeznaczone oddzielnie dla mężczyzn oraz kobiet. Obydwie sale zostały wyposażone w profesjonalny sprzęt dzięki czemu zajęcia odbywają się w przyjemny i dokładny sposób. Każdy z gości może liczyć na przydatne wskazówki i uwagi od doświadczonego instruktora.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia, fitness, sauna - karnet godziny otwarcia8 x wejście 69 zł
Siłownia, fitness, sauna - karnet godziny otwarcia12 x wejście 89 zł
Siłownia, fitness, sauna - karnet godziny otwarcia16 x wejście 99 zł
Siłownia, fitness, sauna - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 129 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Klub HART

Adres i dane kontatkowe

Adres: SŁOWACKIEGO 55
47-400 Racibórz

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00 - 21:50

Wtorek: 09:00 - 21:50

Środa: 09:00 - 21:50

Czwartek: 09:00 - 21:50

Piątek: 09:00 - 21:50

Sobota: 09:00 - 21:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Siłownie w pobliżu

Brak siłowni w pobliżu

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz