ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Akademia Fitness Racibórz

Akademia Fitness Racibórz

3.00
Akademia Fitness Racibórz
3.00 1
Ilość ocen: 1 (pokaż recenzje)

O siłowni

Akademia Fitness jak sama nazwa mówi to klub w którym nauczysz się jak zdrowo żyć oraz postępować aby uzyskać a następnie utrzymać wymarzoną formę oraz, co najważniejsze, nauczymy Cię jak pozbyć się złych przyzwyczajeń. Trzeba pamiętać że Fitness to już nie tylko same ćwiczenia wzmacniające i ujędrniające, to również nasz styl życia, który towarzyszy w dniu codziennym. Fitness w naszych czasach jest pojęciem bardzo modnym, który króluje w niemal wszystkich obiektach sportowych, na zajęciach z WF a nawet w domu. Nasz klub został stworzony, aby pomagać zrozumieć jak prawidłowo postępować by osiągnąć wymarzony cel. Chcąc zmienić swoje życie zrób pierwszy krok i przyjdź do nas, jesteśmy otwarci na potrzeby każdego klienta.

Bogata oferta z zajęć fitness pozwala każdemu na dobranie odpowiedniego dla siebie ćwiczenia o wygodnej godzinie. Przygotowane sale, które są bardzo przestrzenne, pozwalają wykonywać zajęcia w grupach kilkunastoosobowych. Każdy kto chce poczuć swoje już dawno zapomniane mięśnia powinien skorzystać z naszej oferty. Gwarantujemy że wyjdziesz spocony ale zapewniamy że efekt będzie zauważalny już po kilku zajęciach.

Pomieszczenia siłowni przygotowaliśmy tak, aby każdy ćwiczący mógł w komfortowy i przyjemny sposób zająć się swoim codziennym treningiem. Wyposażeniem siłowni stanowią wolne ciężary, sprzęt cardio oraz maszyny siłowe, na których możemy wzmocnić swoje ciało, rozbudować mięśnie oraz wypocić złą energię. Dodatkowo dla miłośników boksu, udostępniamy sale w której wiszą worki bokserskie idealnie nadające się do rozładowania złej energii.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Siłownia, fitness - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 159 zł
Siłownia, fitness - karnet godziny otwarcia2 miesiące miesiąc 151 zł
Siłownia, fitness - karnet godziny otwarcia3 miesiące miesiąc 143 zł
Siłownia, fitness - karnet godziny otwarcia4 miesiące miesiac 135 zł
Siłownia, fitness - karnet godziny otwarcia5 miesięcy miesiąc 127 zł
Siłownia, fitness - karnet godziny otwarcia6 miesięcy miesiąc 119 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Akademia Fitness Racibórz

Adres i dane kontatkowe

Adres: Ocicka 4
47-400 Racibórz

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 21:00

Wtorek: 08:00 - 21:00

Środa: 08:00 - 21:00

Czwartek: 08:00 - 21:00

Piątek: 08:00 - 21:00

Sobota: 08:00 - 13:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz