ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitnessland Rabka-Zdrój

Fitnessland Rabka-Zdrój

4.00
Fitnessland Rabka-Zdrój
4.00 1
Ilość ocen: 1 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitnessland to lub stworzony z myślą o spotkaniach z przyjaciółmi i wspólnym trenowaniu. Dlatego od samego wejścia wyczuwalna jest miła i przyjazna atmosfera. Korzystając z szerokiej oferty klubu można w spokoju poszerzyć sposoby aktywnego spędzania wolnego czasu. Na terenie obiektu znajdują się bowiem strefa fitness, siłownia i strefa saun. Dodatkowo siłownia podzielona jest na dodatkowe strefy, w które przeznaczone są do przeprowadzenia konkretnego rodzaju ćwiczeń. Fitnessland to miejsce, w którym można zrelaksować się w saunie parowej, suchej lub infrared, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

W strefie fitness znajduje się w pełni wyposażona i klimatyzowana sala do zajęć grupowych. Sala jest bardzo dobrze nagłośniona oaz posiada tablice z przykładowymi treningami dla osób, które chcą poćwiczyć poza godzinami zajęć grupowych. Oferta fitness składa się z zajęć mentalnych, wzmacniających, tanecznych, dla dzieci oraz spinningu. Wszystko pod okiem doświadczonych trenerów.

Sauna pozytywnie wpływa na ciało i umysł, a także przeciwdziała starzeniu się. Do dyspozycji klientów Fitnessland oddaje saunę parową, suchą i infrared. Ponadto w strefie saun znajduje się strefa wypoczynku, bicze wodne oraz kubeł zimnej wody. W saunach organizowane są także seanse zapachowe.

W siłowni Fitnessland znajduje się kilkadziesiąt maszyn i urządzeń do treningu siłowego oraz cardio. Siłownia podzielona jest na strefy: cardio, treningu personalnego, wolnych ciężarów oraz treningu wzmacniającego i siłowego. Wszystkie maszyny w klubie są renomowanych firm Life Fitness i Technogym.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Kettle Ławki skośne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Jednorazowe wejście 25 zł
Karnet open godziny otwarcia1 miesiąc 129 zł
Karnet siłownia + sauna godziny otwarcia1 miesiąc 99 zł
Karnet siłownia + sauna senior godziny otwarcia1 miesiąc 69 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Fitnessland Rabka-Zdrój

Adres i dane kontatkowe

Adres: Podhalańska 4
34-700 Rabka-Zdrój

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:00 - 23:00

Wtorek: 07:00 - 23:00

Środa: 07:00 - 23:00

Czwartek: 07:00 - 23:00

Piątek: 07:00 - 23:00

Sobota: 08:00 - 17:00

Niedziela: 09:00 - 16:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Siłownie w pobliżu

Brak siłowni w pobliżu

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz