ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Joker Siłownia

Joker Siłownia

1.75
Joker Siłownia
1.75 4
Ilość ocen: 4 (pokaż recenzje)

O siłowni

Siłownia Joker w Puławach posiada świetnie wyposażoną salę w sprzęt o najwyższej jakości zarówno do ćwiczeń siłowych jak też wytrzymałościowych. Jest to miejsce gdzie można zadbać o swoją sprawność i kondycję fizyczną , jak również zgubić zbędne kilogramy. Przystosowana jest dla osób początkujących jak też dla zaawansowanych. Znajduje się tu sekcja wolnych ciężarów, gdzie oprócz klasycznego wyciskania leżąc, można sprawdzić się w wielokrotnym wyciskaniu masy swojego ciała. Nad bezpieczeństwem czuwa wykwalifikowana kadra instruktorów.

Siłownia Joker posiada świetnie wyposażoną salę zarówno do ćwiczeń siłowych jak też ogólnie wzmacniających. Można tu zadbać o swój układ sercowo-naczyniowy czy też wzmocnić układ oddechowy i krążeniowy. Znajduje się tu strefa wolnych ciężarów, gdzie oprócz klasycznego wyciskania leżąc, można sprawdzić się w wielokrotnym wyciskaniu masy swojego ciała.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Siłownia

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Joker Siłownia

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul.Kołłątaja 20
24-100 Puławy

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: brak danych

Wtorek: brak danych

Środa: brak danych

Czwartek: brak danych

Piątek: brak danych

Sobota: brak danych

Niedziela: brak danych

Trenują u nas

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz