ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

PERZCOURT

PERZCOURT

0.00
PERZCOURT
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Perzcourt to idealne miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Poza siłownią z sekcją cardio znajduje się tutaj sala fitness, spinning, 2 korty tenisowe oraz 3 sauny: sucha, mokra i infrared (dostępna dla każdego klienta w cenie karnetu). Świetnie wyszkolona kadra oraz doświadczeni instruktorzy gwarantują miłą atmosferę oraz osiągnięcie wyznaczonego celu. Obiekt utrzymany jest w bardzo wysokim standardzie z pełnym zapleczem sanitarnym. Dodatkowo w Perzcourt zostało zastosowane ogrzewanie podłogowe. Ta innowacja pozwala na utrzymanie temperatury 18 stopni nawet w największe mrozy.

Sala fitness to miejsce, w którym wraz z grupą spalisz zbędne kalorie i tkankę tłuszczową. Instruktorzy prowadzą zajęcia nowatorskie, które pomogą poprawić wydolność organizmu, jego szybkość i siłę. Do tego typu treningu należy trening funkcjonalny przeznaczony praktycznie da każdego.

Na terenie klubu znajdują się trzy sauny: fińska (mokra), fińska (sucha) i infrared (sauna na podczerwień). Korzystanie z nich po treningu pomoże w regeneracji, jest też idealne do zrelaksowania się. Zabiegi w saunie mają także korzystny wpływ na skórę i szybkość spalania tkanki tłuszczowej.

Nowoczesna siłownia z wyznaczoną sekcją cardio to odpowiednie miejsce do kształtowania zarówno całego ciała jak konkretnych jego partii. Nad przebiegiem treningu czuwają tutaj wykwalifikowani instruktorzy. Można także skorzystać z pomocy trenera personalnego.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Hantle Kettle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Maszyny hammer Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa PERZCOURT

Adres i dane kontatkowe

Adres: Lisieckiego 1
05-800 Pruszków

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:30 - 22:30

Wtorek: 07:30 - 22:30

Środa: 07:30 - 22:30

Czwartek: 07:30 - 22:30

Piątek: 07:30 - 22:30

Sobota: 09:00 - 16:00

Niedziela: 09:00 - 16:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Siłownie w pobliżu

Brak siłowni w pobliżu

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz