ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

MultiSolar Fitness Club

MultiSolar Fitness Club

5.00
MultiSolar Fitness Club
5.00 1
Ilość ocen: 1 (pokaż recenzje)

O siłowni

MultiSolar To największy w Poliach obiekt, w którym można skorzystać z nowoczesnych urządzeń do zdrowego i szybkiego opalania, a tak że z obiektów sportowych, maszyn do ćwiczeń fitness i pozostałych sprzętów siłowych. Obiekt został stworzony z myślą o każdym kliencie, bez różnicy na wiek czy płeć. Z klubu korzysta coraz to więcej osób, z czego większość wybiera aktywną formę spędzania czasu. Nowoczesna siłownia została wyposażona w znaczną ilość sprzętu do ćwiczeń siłowych oraz cardio, sale do fitness to przede wszystkim sprzęt VACU, który przyśpiesza efekty. Zapraszamy do skorzystania z obiektu o dowolnie wybranej przez siebie porze!

Jak wszyscy wiemy fitness to świetne rozwiązanie dla osób, którzy liczą sobie zespołowe treningu, podczas których trener narzuca tempo do rytmicznej muzyki. W naszym klubie znajdziecie inne rozwiązanie fitnessu, między innymi są to maszyny Vacu Rower, Vacu Steper, platforma wibracyjna mechaniczna i wiele innych nowoczesnych urządzeń, których głównym celem jest redukcja wagi i ujędrnienie ciała.

Jak już dawno zauważono ciało i umysł bez regeneracji przestaje funkcjonować na najwyższych obrotach, przez co jesteśmy bardziej zmęczeni, nie mamy na nic ochoty. Rozwiązaniem dla takiego stanu rzeczy są systematyczne zabiegi w saunie, która działa kojąco, relaksująco na organizm. Systematyczne korzystanie z uroków gorących kąpieli wzmacnia układ odpornościowy naszego organizmu.

Największym zainteresowaniem cieszy się siłownia, której łączna powierzchnia to niemal 250 metrów kwadratowych. Sala siłowa to duża liczba maszyn do ćwiczeń firmy HES, z których na całym świecie korzysta duża cześć sportowców. Sala cardio została wyposażona w maszyny firmy LifeFitness 95e z dotykowymi LCD. Jest to jedyny obiekt w mieście o tak profesjonalnej i wysokiej klasie sprzętach sportowych.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia godziny otwarciajednorazowo 15 zł
Siłownia - karnet godziny otwarcia4 x wejście 49 zł
Siłownia - karnet godziny otwarcia8 x wejście 79 zł
Siłownia - karnet godziny otwarcia12 x wejście 99 zł
Siłownia, sauna - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 99 zł
Trening personalny godziny otwarcia60 minut 69 zł
StudioGYM godziny otwarciajednorazowo 20 zł
StudioGYM godziny otwarcia4 x wejście 69 zł
Sauna godziny otwarciajednorazowo 10 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa MultiSolar Fitness Club

Adres i dane kontatkowe

Adres: Roweckiego 2
72-010 Police

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 10:00 - 22:00

Wtorek: 10:00 - 22:00

Środa: 10:00 - 22:00

Czwartek: 10:00 - 22:00

Piątek: 10:00 - 22:00

Sobota: 10:00 - 22:00

Niedziela: 10:00 - 22:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz