ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fizjofitka

Fizjofitka

2.83
Fizjofitka
2.83 6
Ilość ocen: 6 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fizjofitka to klub stworzony z myślą o każdym kliencie, który marzy o zmianie swojej monotonności na życie ciekawsze i zdrowsze. Wszelkie zajęcia prowadzone są przez trenera personalnego najlepszego w swojej dziedzinie, Panią Katarzynę Górną. Oferta klubu jest bardzo bogata, każdy kto marzy o poprawie kondycji zdrowotnej czy chce zrzucić zbędne kilogramy powinien przyjść i skorzystać z codziennego treningu. Dodatkową ofertą świadczoną przez klub są porady na temat planów treningowych czy żywieniowych. Pamiętajmy, że trening bez odpowiedniego przygotowania może nie przynieść oczekiwanych skutków.

XXI wiek jest to okres transformacji dla przyzwyczajeń żywieniowych oraz lata w lata, w których zdrowy tryb życia nabiera nowego znaczenia. Fitness to już nie sam trening siłowy, dzięki któremu zrzucimy kilogramy oraz ujędrnimy ciało, fitness to styl życia, który towarzyszy nam w czynnościach dnia codziennego. Trener personalny chętnie pomorze przy nadzorze ćwiczeń oraz dobierze ścisły plan żywieniowy, dzięki któremu przybliżymy się do wymarzonego celu.

Trening siłowy jest najbardziej rozpowszechnioną dziedziną sportu, w której możemy wytrenować nie tylko ciało ale również wzmocnić swojego ducha. Każdy kto marzy o porządnym treningu na profesjonalnym sprzęcie powinien skorzystać z organizowanych przez nas zajęciach. Trening pozwoli oderwać się od rzeczywistości, a przy okazji napełni nas nowymi siłami i zrelaksuje.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Stepper Sztangi

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Siłownia, fitness godziny otwarciajednorazowo 15 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Fizjofitka

Adres i dane kontatkowe

Adres: Sambora 5a
83-130 Pelplin

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00 - 20:00

Wtorek: 09:00 - 20:00

Środa: 09:00 - 20:00

Czwartek: 09:00 - 20:00

Piątek: 09:00 - 20:00

Sobota: 10:00 - 17:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Siłownie w pobliżu

Brak siłowni w pobliżu

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz