ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Centrum Fitness Club

Centrum Fitness Club

5.00
Centrum Fitness Club
5.00 1
Ilość ocen: 1 (pokaż recenzje)

O siłowni

Centrum Fitness Club to miejsce idealne do aktywnego spędzenia wolnego czasu. W klubie znajduje się 50 stanowisk do ćwiczeń oraz sprzęt najlepszych światowych producentów. Siłownia przygotowana jest tak, by podołać nawet najcięższemu treningowi. Dodatkowo w ofercie znajduje się dużo różnorodnych zajęć fitness. Wszystkie sale są wentylowane co zwiększa komfort podczas wykonywania ćwiczeń. Aby uzyskać jak najlepsze efekty, warto podczas treningu skorzystać z fachowych porad instruktorów. W szatniach znajdują się prysznice, a na terenie obiektu klienci mogą korzystać z Wi-Fi oraz telewizji cyfrowej. Klub dysponuje także specjalnymi miejscami parkingowymi oraz stojakami dla rowerów.

Na wentylowanej sali fitness odbywają się niestandardowe zajęcia. Instruktorzy przygotowali trampoliny, indoor cycling, BPU, turbo spalanie oraz jędrne pośladki i uda. Zajęcia stworzone zostały tak, by jak najlepiej wykorzystać przeznaczone na nie czas. Ponadto instruktorzy są zawsze chętni do małych zmian na życzenie klientów.

Nowoczesna siłownia w Centrum Fitness Club to miejsce, w którym znajduje się różnorodny, nowoczesny sprzęt pozwalający pracować nad każdym mięśniem ciała. Ponadto doświadczeni instruktorzy są dostępne przez cały czas i chętnie pomogą w wyborze odpowiedniej maszyny. Możliwe jest także skorzystanie z usług trenera personalnego.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Kettle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Maszyny hammer Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Karnet open godziny otwarcia1 miesiąc 99 zł
4 treningi godziny otwarcia1 miesiąc 60 zł
10 treningów godziny otwarciabezterminowo 140 zł
Jednorazowe wejście 18 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Centrum Fitness Club

Adres i dane kontatkowe

Adres: Unii Europejskiej H39
32-600 Oświęcim

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:00 - 21:30

Wtorek: 07:00 - 21:30

Środa: 07:00 - 21:30

Czwartek: 07:00 - 21:30

Piątek: 07:00 - 21:30

Sobota: 10:00 - 16:00

Niedziela: 10:00 - 14:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz