ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

KLUB FITNESS VENUS

KLUB FITNESS VENUS

0.00
KLUB FITNESS VENUS
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitness Klub venus to unikalne miejsce w Ostrołęce,w którym zadbasz o swoje ciało, wygląd i samopoczucie. Chcesz popracować nad swoim ciałem, podjąć wyzwanie zrobienia lepszej formy czy po prostu schudnąć i lepiej poczuć się we własnej skórze? Jeżeli chociaż na jeden z tych aspektów odpowiedziałeś tak Venus to idealne miejsce dla Ciebie! Jesteśmy klubem, który powstał z pasji do sportu i tą pasją chcemy się z Tobą dzielić. Odwiedzając nas będziesz mógł skorzystać z zajęć fitness, siłowni czy nauczyć się chociażby tańca cygańskiego.

Spraw sobie nową sylwetkę oraz więcej pewności siebie. Fitness klub Venus to idealne miejsce do rozpoczęcia przygody z fitnessem. Skorzystaj z jednych z grupowych zajęć i przekonaj się, że jest to aktywność dla Ciebie, która z czasem okaże się również doskonałą rozrywką.

Pracuj ciężko i systematycznie nad sobą a w przyszłości podziwiaj efekty swojej pracy. Podejmij się aktywności i trenuj w Venus a panująca tam atmosfera jeszcze bardziej zmobilizuje Cię do intensywnego wysiłku. Przełamuj własne bariery i osiągaj swoje cele aby wzmocnić siłę charakteru i mięśni.

Zapraszamy cię na fascynującą przygodę z tańcem! W fitness klubie Venus skorzystasz z zajęć nauki tańca mołdawskiego i cygańskiego. Bądź spontaniczny i wyrażaj emocje całym sobą. W tańcach tego rodzaju nie chodzi o perfekcję a o wspólne emocje i aktywność. Spraw sobie zatem świetną zabawę a przy okazji naucz się czegoś na prawdę ciekawego.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

Fitness Siłownia Taniec

Cennik

Siłownia - karnet godziny otwarcia10 x wejście 75 zł
Siłownia - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 100 zł
Siłownia - karnet godziny otwarcia3 miesiące 200 zł
Siłownia - karnet godziny otwarcia12 miesięcy 500 zł
Trening personalny godziny otwarcia10 godzin 200 zł
Taniec godziny otwarcia1 miesiąc 100 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa KLUB FITNESS VENUS

Adres i dane kontatkowe

Adres: Zielona 7
07-410 Ostrołęka

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 11:00 - 22:00

Wtorek: 11:00 - 22:00

Środa: 11:00 - 22:00

Czwartek: 11:00 - 22:00

Piątek: 11:00 - 22:00

Sobota: nieczynne

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz