ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Motyl Fitness Klub

Motyl Fitness Klub

2.58
Motyl Fitness Klub
2.58 12
Ilość ocen: 12 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitness club Motyl to miejsce, w którym możemy rozbudować nasze ciało, wzmocnić wszystkie partie ciała, rozciągnąć mięśnie. Oprócz tego mamy także możliwość wysmuklenia, wymodelowania i wyrzeźbienia naszej sylwetki. W klubie Motyl znajduje się strefa do ćwiczeń siłowych, cardio, fitness, zabiegi wyszczuplające, sauna czy też solarium. Klub oferuje także możliwość treningów indywidualnych, które są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę trenerów personalnych. Dzięki temu nasze ćwiczenia będą bardziej efektowne, a trener zadba o poprawność i bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń.

Fitness w klubie Motyl posiada wiele odmian. Są to między innymi zajęcia z cross trainingu, ABT, power jump light, płaski brzuch czy też step&stretch. Zajęcia te pomogą nam wzmocnić mięśnie, sprawić że ciało będzie smukłe i wymodelowane, a kondycja fizyczna znacząco wzrośnie wraz z naszą wytrzymałością.

Klub Motyl oferuje klientom saunę. Jest to idealne miejsce do rozluźnienia mięśni po ciężkim treningu. Można także korzystać z niej w celach relaksacyjnych. Ma ona zbawienny wpływ na nasze ciało, ponieważ dba o naszą skórę, oczyszcza organizm z toksyn, cholesterolu, tłuszczu. Sauna pomaga w wielu dziedzinach dziedzinach zdrowotnych o różnym podłożu, przez co może przynieść ulgę w bólu, pomaga w leczeniu wielu chorób.

Siłownia w klubie Motyl posiada wiele stref do ćwiczeń. W strefie siłowej możemy rozwinąć nasze mięśnie, wzmocnić wszystkie partie ciała, zwiększyć wytrzymałość na wysiłek. Jest ona wyposażona w wysokiej klasy sprzęt, co wspomaga treningi. Strefa cardio dba o ogólną kondycję fizyczną, wytrzymałość, pozwala spalić zbędną tkankę tłuszczową.

Dostępny sprzęt

Bieżnie Drążki do podciągania Hantle Kettle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Fitness - karnet BEZ OGRANICZEŃ godziny otwarcia1 miesiąc 119 zł
Siłownia+cardio - karnet BEZ OGRANICZEŃ godziny otwarcia1 miesiąc 119 zł
Siłownia+cardio+fitness BEZ OGRANICZEŃ godziny otwarcia1 miesiąc 129 zł
Fitness BEZ OGRANICZEŃ godziny otwarcia3 miesiące 294 zł
Siłownia+cardio BEZ OGRANICZEŃ godziny otwarcia3 miesiące 294 zł
Wejście pojedyncze godziny otwarcia1 wejście 15 zł
Trening personalny godziny otwarcia1 trening 45 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Motyl Fitness Klub

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Wyspiańskiego 46
14-100 Ostróda

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 21:00

Wtorek: 08:00 - 21:00

Środa: 08:00 - 21:00

Czwartek: 08:00 - 21:00

Piątek: 08:00 - 21:00

Sobota: 10:00 - 18:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz