ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Centrum Fitness w Olsztynku

Centrum Fitness w Olsztynku

0.00
Centrum Fitness w Olsztynku
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Centrum Fitness w Olsztynku to obiekt sportowy umieszczony przy ul. Szkolnej 9, w budynku przedszkola. Jesteśmy klubem z tradycjami dlatego też zapewniamy komfort podczas ćwiczeń, oraz profesjonalizm świadczonych usług. Od początku staramy się aby każdy odwiedzający nas gość był zadowolony, mógł skorzystać z ulubionych przyrządów do treningu oraz żeby każda spędzona godzina w naszym obiekcie była zaliczona na tych spędzonych efektywnie. W obiekcie znajduje się trener, który pomorze przy wykonywanych ćwiczeniach oraz pomorze przy doborze planu treningowego.

Zajęcia z fitnessu prowadzone są przez odpowiednio przygotowaną kadrę instruktorów, którzy posiadają wiele lat doświadczenia i którzy cały czas się szkolą aby podnosić swoje umiejętności. Jeżeli zawsze marzyłaś o idealnej figurze, to właśnie zajęcia skierowane są do Ciebie. Fitness pozwoli wzmocnić organizm, wymodelować sylwetkę, ujędrnić ciało oraz zarazić nas dawką dobrego humoru.

Siłownia w Centrum Fitness została podzielona na strefę ćwiczeń cardio, gdzie znajdziemy takie maszyny jak rowerki stacjonarne, orbitreki czy bieżnie, a tak że na strefę ćwiczeń siłowych, wyposażoną w hantle, sztangi, atlasy oraz inne maszyny treningowe. Do dyspozycji gości cały czas jest trener, który chętnie odpowie na Państwa pytania.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Siłownia, fintess godziny otwarcia1 miesiąc 80 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Centrum Fitness w Olsztynku

Adres i dane kontatkowe

Adres: Szkolna 9
11-015 Olsztynek

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 16:00 - 21:00

Wtorek: 16:00 - 21:00

Środa: 16:00 - 21:00

Czwartek: 16:00 - 21:00

Piątek: 16:00 - 21:00

Sobota: 16:00 - 19:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz