ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

FITNESS CLUB & SIŁOWNIA–JAWOR

FITNESS CLUB & SIŁOWNIA–JAWOR

3.22
FITNESS CLUB & SIŁOWNIA–JAWOR
3.22 9
Ilość ocen: 9 (pokaż recenzje)

O siłowni

Myśląc o treningu powinniśmy wziąć po uwagę jakość sprzętu i poziom zaawansowania danej siłowni. Jeżeli chcemy w bezpieczny, prawidłowy i szybki sposób osiągnąć sukces, musimy postawić na perfekcję danego obiektu. Z wielką przyjemnością informujemy iż nasz obiekt jest miejscem, którego właśnie potrzebujesz. Posiadamy sale treningowe z wydzieleniem na strefę ćwiczeń siłowych i cardio, dla lubiących prawdziwe wyzwania udostępniamy bramę do CrossFit’u , gdzie przeprowadzisz trening wielofunkcyjny. Cały obiekt został wyposażony w sprzęt najwyższej jakości, amerykańskich i włoskich producentów. Do dyspozycji mamy instruktora kulturystyki, który odpowie na każde wasze pytanie z branży. Po ciężkim wysiłku zapraszamy do skorzystania z sauny fińskiej, która zregeneruje siły.

CrossFit jest najnowszą formą aktywności fizycznej, która cieszy się dużym zainteresowaniem przez klientów wszystkich siłowni na świecie. Podczas treningu wykorzystujemy prawie wszystkie grupy mięśniowe, dzięki czemu polepszamy sprawność fizyczną, zwiększamy siłę, wytrzymałość i koordynację ruchową. Jako jedyni w naszym mieście posiadamy profesjonalną bramę do CrossFitu.

Po ciężkim dniu warto skorzystać z relaksu, a taki znajdziemy w naszej przy klubowej saunie. Regularne korzystanie świetnie wpływa na poprawę cery, ale również łagodzi bóle i poprawia samopoczucie oraz nastrój. Stosując metodę hartowania, czyli rozgrzane ciało spłukujemy zimnym prysznicem, wzmaga produkcję ciałek odpornościowych, które zabijają wirusy i bakterie.

Powierzchnia 240 m2 oraz różnorodność maszyn sprawia że trening odbywa się bez kolejek i ścisku, co sprawia że każdy może skorzystać ze swojego ulubionego sprzętu do ćwiczeń. Wysokiej jakości sprzęt firm takich jak TECHNOGYM, STAIRMASTER, LIFE FITNESS, NPG oraz OLIMP & OLYMP jest głównym wyposażeniem naszego obiektu. Siłownia została podzielona na strefę maszyn siłowych i do ćwiczeń cardio.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Klatki to crossfit Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

CrossFit Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia, sauna godziny otwarciajednorazowo 20 zł
Siłownia, sauna - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 80 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa FITNESS CLUB & SIŁOWNIA–JAWOR

Adres i dane kontatkowe

Adres: MONIUSZKI 20 A
56-400 Oleśnica

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 22:00

Wtorek: 08:00 - 22:00

Środa: 08:00 - 22:00

Czwartek: 08:00 - 22:00

Piątek: 08:00 - 22:00

Sobota: 10:00 - 16:00

Niedziela: 10:00 - 16:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz