ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

3.67
Maszyna
3.67 3
Ilość ocen: 3 (pokaż recenzje)

O siłowni

Klub "Maszyna" posiada w swojej ofercie wiele urządzeń oraz zajęć, które pomogą nam poprawić swój wygląd oraz zdrowie. Znajdziemy tutaj między innymi maszyny do treningu siłowego takie jak hantle, sztangi, ławki czy maszyny hammer. Dodatkowo możemy popracować nad naszą kondycją na maszynach cardio lub na zajęciach fitness prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów. Po ciężkim treningu warto się odprężyć i skorzystać z tutejszego solarium. Jest to doskonały sposób na piękną opaleniznę, podkreślenie efektów naszej pracy oraz spalenie kilku dodatkowych kalorii.

W "Maszynie" prowadzone są zajęcia fitness, dzięki którym zadbamy o rożne partie mięśni naszego ciała. Dzięki dużej różnorodności, możemy wybrać zajęcia dopasowane do naszego celu oraz przy tym bardzo dobrze się bawić. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów którzy zadbają o nasze bezpieczeństwo i zagwarantują poprawne i skuteczne ćwiczenia.

Na siłowni w klubie "Maszyna" znajdziemy urządzenia do treningu siłowego jak i cardio. Możemy skorzystać między innymi z bieżni, stepperów czy maszyn hammer. Wszystkie urządzenia mają aktualne atesty bezpieczeństwa więc nasz trening będzie bezpieczny.

Po wykańczającym treningu "Maszyna" oferuje nam odprężenie w ich solarium pionowym. Dzięki niemu zyskamy piękną opaleniznę, podkreślimy efekty naszego treningu oraz spalimy kilka zbędnych kalorii. Urządzenie jest na bieżąco sprawdzane, a lampy często wymieniane, zatem urządzenie gwarantuje szybki i bezpieczny efekt.

Dostępny sprzęt

Bieżnie Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny hammer Orbitrek Rowery treningowe Stepper Sztangi

Oferta

Fitness Siłownia SPA

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Maszyna

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Dworcowa 5
89-100 Nakło nad Notecią

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 10:00 - 21:00

Wtorek: 10:00 - 21:00

Środa: 10:00 - 21:00

Czwartek: 10:00 - 21:00

Piątek: 10:00 - 21:00

Sobota: 11:00 - 17:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz