ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

MyFit21.pl

MyFit21.pl

3.71
MyFit21.pl
3.71 7
Ilość ocen: 7 (pokaż recenzje)

O siłowni

MYFit21 jest największym klubem Fitness w Myszkowie, zlokalizowanym przy ul. Kościuszki 12. Z myślą o klientach i ich potrzebach, stworzyliśmy miejsce gdzie można w przyjemny i relaksujący sposób oddać się swoim ulubionym treningom. Naszą dumą jest personel, który swoim doświadczeniem oraz profesjonalizmem uprzyjemnia czas spędzony na treningu, dodaje otuchy, a przy okazji mobilizuje do aktywnego i zdrowego trybu życia. W klubie znajduje się 50 stanowisk ćwiczeń, specjalna strefa dla kobiet, strefa wolnych ciężarów, shake bar oraz strefa, w której indywidualnie z trenerem oddasz się treningowi. Dla każdego klienta przewidziane jest bezpłatne miejsce parkingowe przy naszym budynku.

Ćwiczenia fitness odbywają o różnych godzinach dnia tak aby każdy zainteresowany mógł skorzystać z codziennego treningu, w odpowiedniej dla siebie porze. Klimatyzowana sala o dużej powierzchni przy relaksującej muzyce, pozwala na odrobinę wyciszenia oraz sprawia że zapominamy o codziennych kłopotach. Cały trening odbywa się pod nadzorem wyszkolonych trenerów fitness.

Odpowiednio przygotowana sala ćwiczeń siłowych pozwala nie tylko wyrzeźbić mięśnie, ale również pomaga wzmocnić swoją kondycję oraz zadbać o nasze zdrowie. Nowoczesny design, klimatyzowane sale, profesjonalny sprzęt zachęcają do regularnych ćwiczeń. Duża liczba stanowisk sprzętu cardio oraz wolnych ciężarów, pozwala na trening wielu osób na raz, bez żadnego dyskomfortu.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Siłownia, fitness godziny otwarciajednorazowo 20 zł
Siłownia, fitness godziny otwarcia4 x wejście 49 zł
Siłownia, fitness - karnet godziny otwarcia14 dni 69 zł
Siłownia, fitness - karnet OPEN godziny otwarcia1 miesiąc 99 zł
Siłownia, fitness - karnet do godziny 16 godziny otwarcia1 miesiąc 79 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa MyFit21.pl

Adres i dane kontatkowe

Adres: Kościuszki 12
42-300 Myszków

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 21:00

Wtorek: 08:00 - 21:00

Środa: 08:00 - 21:00

Czwartek: 08:00 - 21:00

Piątek: 08:00 - 21:00

Sobota: 09:00 - 21:00

Niedziela: 09:00 - 21:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz