ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Maximus Gym & Fitness

Maximus Gym & Fitness

2.86
Maximus Gym & Fitness
2.86 14
Ilość ocen: 14 (pokaż recenzje)

O siłowni

Maximus Gym & Fitness to zespół kilku dobrze rozwiniętych stref. Trening cardio jest to rodzaj treningu wytrzymałościowego. Trening funkcjonalny to rodzaj intensywnych ćwiczeń, których celem jest wszechstronne wzmocnienie mięśni. Systematycznie odbywają się również zajęcia fitness prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów. Posiadamy też ofertę treningów crossfit. Siłownia jaką dysponujemy jest bardzo dobrze wyposażona w profesjonalny sprzęt. Idealna zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych.

Obiekt oferuje nam zajęcia z CrossFitu. Doskonale wyszkolona kadra trenerska przeprowadza doskonałe zajęcia dla zaawansowanych jak i początkujących. Trening crossfit pozwala nie tylko na poprawie sylwetki, lecz także na pozbycie się zbędnych kilogramów czy poprawę wydolności organizmu.

Pomysłowo ułożony grafik zajęć z fitness pozwoli każdemu ułożyć pewną systematykę treningów. Zaangażowani instruktorzy świetnie prowadzą zajęcia. Przestronna sala świetnie wpływa na jakość i komfort wykonywanych treningów. Atmosfera jaka panuje na zajęciach jest bardzo przyjazna i miła.

Profesjonalny sprzęt jakim dysponujemy pozwoli każdemu nawet najbardziej zaawansowanym spełnić swoje oczekiwania. Wiele kilogramów obciążenia oraz wiele urządzeń do ćwiczeń umożliwi nam zrobienie kompleksowego treningu. Trenerzy personalni chętnie podejmą współpracę.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

CrossFit Fitness Siłownia

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Maximus Gym & Fitness

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Bończyka 40
41-412 Mysłowice

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 23:00

Wtorek: 06:00 - 23:00

Środa: 06:00 - 23:00

Czwartek: 06:00 - 23:00

Piątek: 06:00 - 23:00

Sobota: 08:00 - 20:00

Niedziela: 10:00 - 20:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz