ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Eskada Klub Fitness

Eskada Klub Fitness

2.63
Eskada Klub Fitness
2.63 8
Ilość ocen: 8 (pokaż recenzje)

O siłowni

Eskada Klub Fitness to pionierski na lokalnym rynku klub sportowy dla kobiet. U nas zadbasz o to, by wyglądać jeszcze bardziej atrakcyjnie. Zacznij dbać o siebie, korzystając z naszej oferty. A w niej znajdziesz zajęcia grupowe, oraz zajęcia na siłowni. Nowoczesne wnętrza sprzyjają treningom. Wpływają znacznie na komfort i bezpieczeństwo. W naszych pomieszczeniach panuje przyjazna, kameralna atmosfera. Dzięki temu czujesz się jak u siebie i nie przejmujesz się tym, że ktoś będzie ci przeszkadzał. Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się szereg zabiegów z odnowy biologicznej. Od ożywczych masażów, przez zabiegi kosmetyczne.

Zajęcia fitness to przede wszystkim dużo możliwości i dobrej zabawy. Możliwości są takie, że rozwijasz niemal całe ciało. Zabawa wiąże się z niektórymi formami ćwiczeniowymi. Możesz bawić się i jednocześnie trenować, a przy tym wejść głębiej w świat aktywności fizycznej.

Siłownia dla kobiet to miejsce bardzo specyficzne. Niemniej jednak każda z pań marzy by mieć piękne, smukłe ciało. Dajemy wam właśnie takie możliwości. Posiadamy strefę cardio, maszyn siłowych i wolnych ciężarów. Zapracuj na własny sukces i wyzbądź się kompleksów.

W naszym lokalu możesz skorzystać z szeregu zabiegów z odnowy biologicznej. Zadbaj o swoje paznokcie u naszej kosmetyczki. Dodatkowo możesz skorzystać z gabinetu masażu, gdzie fizjoterapeuci zadbają o odprężenie twojego organizmu. Posiadamy też solarium, gdzie utrzymasz, lub zdobędziesz zdrowo wyglądającą opaleniznę.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Hantle Maszyny eliptyczne Rowery treningowe Stepper

Oferta

Fitness Siłownia SPA

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Eskada Klub Fitness

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Partyzantów 1a
21-400 Łuków

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 11:00 - 20:00

Wtorek: 11:00 - 20:00

Środa: 11:00 - 20:00

Czwartek: 11:00 - 20:00

Piątek: nieczynne

Sobota: nieczynne

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz