ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Atlantis Fitness III

Atlantis Fitness III

0.00
Atlantis Fitness III
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Atlantis Fitness to nowoczesne studio do ćwiczeń siłowych i fitness, w którym główną rolę odgrywa profesjonalny sprzęt oraz odpowiednio dobrana grupa trenerów, których głównym celem jest pomoc każdemu z osobna. Jesteśmy jedynym obiektem, w którym każdy z bez wyjątków może skorzystać z naszej oferty przez 24 godzin dziennie, 7 dni w tygodniu. Każdy z naszych klientów może liczyć na opiekę profesjonalnie wyszkolonej kadry trenerów, którzy z wielką ochotą podzielą się swoim doświadczeniem oraz pomogą przy codziennym treningu. Dodatkowym atutem dla odwiedzających nas klientów są nowoczesne sale z profesjonalnym wyposażeniem, dzięki czemu każdy może czuć się bezpiecznie.

Fitness to nie sama metoda ćwiczeń, to również styl życia. Podczas zajęć każdy może skorzystać z chwili relaksu dzięki czemu zapomnimy o zmartwieniach dnia codziennego, oraz odprężymy się dzięki czemu naładujemy energię do dalszego działania. Grafik z zajęć fitness jest bardzo bogaty i najważniejsze jest to że każde ćwiczenie pomaga wymodelować sylwetkę oraz zrzucić zbędne kilogramy.

Sauna jest miejscem, w którym zrelaksujemy się, wyciszymy i przede wszystkim odpoczniemy od codzienności. Sauna Fińska charakteryzuje się gorącym powietrzem oraz małą wilgotnością, co przyczynia się do usunięcia toksyn z organizmu oraz, oczyszczenia skóry oraz spaleniu zbędnych kalorii.

Siłownia w Atlantis Fitness została przygotowana tak aby zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta. Profesjonalny sprzęt taki jak wyciągi, wielofunkcyjne atlasy czy suwnice, świetnie dopasują się do naszych potrzeb, dzięki czemu trening będzie miły i przyjemny.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Stepper Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia, fitness, sauna - karnet normalny / ulgowy godziny otwarcia1 miesiąc 160 / 150 zł
Siłownia, fitness, sauna - karnet normalny / ulgowy godziny otwarcia2 miesiące 150 / 140 zł
Siłownia, fitness, sauna - karnet normalny / ulgowy godziny otwarcia3 miesiące 140 / 130 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Atlantis Fitness III

Adres i dane kontatkowe

Adres: Żabikowska 66
62-030 Luboń

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: brak danych

Wtorek: brak danych

Środa: brak danych

Czwartek: brak danych

Piątek: brak danych

Sobota: brak danych

Niedziela: brak danych

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz