ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

SKY LINE Fitness

SKY LINE Fitness

0.00
SKY LINE Fitness
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Sky Line jest jednym z tych obiektów, w którym klienci mogą skorzystać z pełnej oferty usług fitness. Do dyspozycji klientów został oddany obiekt o powierzchni 200 metrów kwadratowych, który składa się z dwóch sal, pierwsza do ćwiczeń fitness a druga do ćwiczeń siłowych. Każde pomieszczenie to nowoczesna i przestronna sala wyposażona w klimatyzację, a tak że sprzęt znanych producentów maszyn sportowych. Oferta zajęć, szczególnie fitness, została przygotowana tak aby zadbać o każdego klienta. Jesteśmy otwartym, zmobilizowanym i dobrze wyszkolonym zespołem, chętnie pomagamy każdemu w osiągnięciu największych marzeń sportowych. Zapraszamy do naszego obiektu od poniedziałku do soboty.

W ostatnich latach nastąpiła przemiana ludzkiego myślenia w kwestii aktywności fizycznej i tym samym w zakresie fitnessu. Coraz częściej możemy zauważyć że fitness przestał być samą formą ćwiczeń, w tym momencie to również styl życia, który towarzyszy nam przy każdej okazji. Z wielką chęcią zapraszamy na ćwiczenia, podczas których spalisz kilogramy, ujędrnisz ciało a tak że dowiesz się jak żyć aby twoje życie było również FIT.

Nowoczesny sprzęt siłowy zachęca do korzystania z oferty klubu Sky Line. Jesteśmy w posiadaniu bogatej liczby sprzętów, takich jak: hantle, ławki do ćwiczeń, sztangi oraz atlasy i inne sprzęty cardio. Dzięki dostępności znacznej liczby sprzętu, każdy nasz klient bez problemu przeprowadzi trening z ulubionymi ciężarkami. Zachęcamy do skorzystania z treningu personalnego, który nauczy jak poprawnie wykonywać ćwiczenia.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny hammer Orbitrek Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Siłownia, fitness godziny otwarciajednorazowo 10 zł
Siłownia, fitness - karnet godziny otwarcia8 x wejście 60 zł
Siłownia, fitness - karnet godziny otwarcia12 x wejście 70 zł
Siłownia, fitness - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 80 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa SKY LINE Fitness

Adres i dane kontatkowe

Adres: Cicha 1
21-100 Lubartów

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00 - 21:00

Wtorek: 09:00 - 21:00

Środa: 09:00 - 21:00

Czwartek: 09:00 - 21:00

Piątek: 09:00 - 21:00

Sobota: 11:00 - 15:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Siłownie w pobliżu

Brak siłowni w pobliżu

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz