ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Centrum Sportu, Zdrowia i Rehabilitacji Siłownia EWA

Centrum Sportu, Zdrowia i Rehabilitacji Siłownia EWA

5.00
Centrum Sportu, Zdrowia i Rehabilitacji Siłownia EWA
5.00 1
Ilość ocen: 1 (pokaż recenzje)

O siłowni

Centrum Sportu, Zdrowia i Rehabilitacji Siłownia "EWA" to miejsce, którego głównym celem jest propagowanie zdrowego trybu życia. Realizuje to poprzez działanie wielu nowatorskich programów treningowych, oraz wyspecjalizowanych planów ćwiczeniowych na konkretne partie mięśniowe. Do całości dzieła dokładają bardzo wiele doświadczeni trenerzy, którzy dbają o każdego klienta, by użytkowanie obiektu było bezpieczne i efektywne. W klubie prowadzone są również zajęcia z tenisa stołowego, co również jest plusem dla miejsca. Dodatkowo lokal wyposażony jest w pokój masażu, saunę, oraz pomieszczenie w którym wykonuje się zabieg Fitroll.

Zajęcia fitness łączą w sobie bardzo wiele różnych kombinacji ćwiczeniowych. Może to byś przyjemny aerobik, który jest dostępny niemal dla każdego, ale może też być na przykład coś bardziej intensywnego, dla osób lubiących wyzwania, oraz tych którzy lubią walczyć z własnymi słabościami.

Wysokiej klasy sprzęt, podzielony jest na specjalne sekcje. W każdej z nich możesz zadbać: o swoją wydolność, o wzmocnienie partii mięśniowych, czy też zacząć dopiero przygodę z siłownią. Opieka trenerów pozwoli ci na bezinwazyjne używanie sprzętu. Dzięki nam osiągniesz sukces.

Dla zmęczonego organizmu również przewidzieliśmy szereg udogodnień. Możesz skorzystać z miejscowej sauny, która sprawi że odpoczniesz i poprawisz sobie samopoczucie. Ponad to zapewniamy również masaże relaksacyjne, które przywrócą kondycję twoich mięśni.

Dostępny sprzęt

Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny hammer Rowery treningowe Stepper Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia SPA

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Centrum Sportu, Zdrowia i Rehabilitacji Siłownia EWA

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Skłodowskiej 1
18-400 Łomża

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 21:00

Wtorek: 08:00 - 21:00

Środa: 08:00 - 21:00

Czwartek: 08:00 - 21:00

Piątek: 08:00 - 21:00

Sobota: 10:30 - 14:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz