ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

IRON Fitness & GYM

IRON Fitness & GYM

2.40
IRON Fitness & GYM
2.40 5
Ilość ocen: 5 (pokaż recenzje)

O siłowni

Siłownia IRON Fitness & GYM jest wyposażona w profesjonalne sprzęty do ćwiczeń zarówno siłowych jak i cardio, między innymi ławki treningowe, hantle, sztangi, worki treningowe, a także bieżnie, rowerki czy orbitreki. Wszystko znajduje się w przestronnym, czystym oraz przystosowanym do ćwiczeń wnętrzu. Możemy także korzystać z zajęć boksu czy też uczęszczania za zajęcia Zumby. Na siłowni znajduje się także tenis stołowy, który pozwoli nam zrelaksować się bądź też rozwinąć swoje umiejętności. Mamy też dostęp do napojów wspomagających organizm po dużym wysiłku oraz pełnej suplementacji sportowej.

Siłownia IRON Fitness & GYM daje nam możliwość rozwoju oraz wzmocnienia naszych mięśni, poprawienia kondycji fizycznej, wymodelowania sylwetki oraz aktywnego spędzania czasu. Możemy korzystać z przyrządów do ćwiczeń zarówno siłowych jak i cardio, między innymi sztang, hantli, ławeczek, bieżni czy rowerków.

IRON Fitness & GYM prowadzi zajęcia zumby, na której możemy spędzić czas w miłym towarzystwie i pozytywnej atmosferze, ale także poprawić kondycję fizyczną, spalić zbędną tkankę tłuszczową oraz poprawić ogólne samopoczucie i wygląd sylwetki.

Dostępny sprzęt

Bieżnie Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

Siłownia Taniec

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa IRON Fitness & GYM

Adres i dane kontatkowe

Adres: Rzemieślnicza
83-400 Kościerzyna

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00 - 22:00

Wtorek: 09:00 - 22:00

Środa: 09:00 - 22:00

Czwartek: 09:00 - 22:00

Piątek: 09:00 - 22:00

Sobota: 10:00 - 18:00

Niedziela: 10:00 - 18:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Siłownie w pobliżu

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz