ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness Klub Energy-Fit

Fitness Klub Energy-Fit

5.00
Fitness Klub Energy-Fit
5.00 1
Ilość ocen: 1 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitness Klub Energy-Fit to doskonałe miejsce do realizowania zamierzonych celów treningowych. Lokal ten oferuje nam bogato wyposażoną siłownię z częścią izotoniczną oraz cardio. Klub oferuje nam także saune suchą, która jest idealnym miejscem do oczyszczenia organizmu z toksyn oraz odprężenia się. Dodatkowo mamy też fitness, który ma różne formy zajęć w zależności od wymaganych efektów. Na pomoc w treningach można liczyć dzięki wykwalifikowanej grupie trenerów personalnych którzy chętnie podejmą współpracę.

Zajęcia fitness są prowadzone zarówno dla zaawansowanych jak i dla początkujących. W zależności od wymagań prowadzone jest kilka rodzajów zajęć - wzmacniające, wytrzymałościowe, mieszane oraz prozdrowotne. Zajęcia prowadzone są przez trenerów.

W klubie znajduje się sucha sauna. Zabiegi w saunie hartują organizm. Pomagają oczyścić z toksyn. W saunie suchej temperatura wynosi 90-100 °C. Wilgotność w pomieszczeniu to około 10%. Kamienie rozgrzane w piecu można polewać wodą, spowoduje to wzrost wilgotności.

Podzielona jest na dwie części, izotoniczną oraz cardio. W tej pierwszej dzięki maszynom oporowo-siłowym oraz wolnym ciężarom możemy skupić się na odizolowanej partii mięśniowej. Strefa cardio oferuje nam sprzęt typu rowerki, bieżnie. Technikę wykonywanych ćwiczeń można konsultować z trenerami.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Fitness Klub Energy-Fit

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul.Paderewskiego 2
46-200 Kluczbork

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:00 - 22:00

Wtorek: 07:00 - 22:00

Środa: 07:00 - 22:00

Czwartek: 07:00 - 22:00

Piątek: 07:00 - 22:00

Sobota: 09:00 - 16:00

Niedziela: 10:00 - 14:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz