ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

OLIMPIC FITNESS CLUB

OLIMPIC FITNESS CLUB

0.00
OLIMPIC FITNESS CLUB
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Olimpic fitness club to siłownia świetnie wyposażona w maszyny i urządzenia poprawiające sprawność i kondycję fizyczną. Znajduje się tu strefa wolnych ciężarów, w której znajdują się hantle do wagi 50 kg, sztangi olimpijskie, łamane modlitewniki czy regulowane ławeczki. W klubie znajduje się szeroka gama sprzętów spalająco-kondycyjnych. Rollmasaż pozwala osiągnąć jędrną i smukłą sylwetkę. Znajdują się tu maszyny nowej generacji do treningu wibracyjnego. Pas masujący to doskonała oferta dla osób chcących pozbyć się cellulitu oraz nadwagi. W Olimpic fitness club można zrobić również analizę składu ciała.

Olimpic fitness club posiada szeroką gamę sprzętów spalająco-kondycyjnych takich jak bieżnie, orbitreki, wioślarze, rowerki, steppery. Poprawiają one wydolność tlenową wytrzymałość oraz wspomagają spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej. Rollmasaż pozwala bez trudu osiągnąć jędrną i smukłą sylwetkę. Pobudz on układ krwionośny i limfatyczny.

Olimpic fitness club posiada strefę wolnych ciężarów, w której znajdują się hantle do wagi 50kg, sztangi olimpijskie, łamane modlitewniki, czy regulowane ławeczki. Znajdują się tu maszyny nowej generacji wpływające na elastyczność oraz ukształtowanie mięśni, a także jakość i jędrność skóry. Pas masujący jest niezastąpiony przy rehabilitacji, usuwa napięcie mięśni oraz poprawia ukrwienie.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Klatki to crossfit Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Maszyny hammer Orbitrek Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa OLIMPIC FITNESS CLUB

Adres i dane kontatkowe

Adres: Plac Gwardii Ludowej 5
47-224 Kędzierzyn-Koźle

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: brak danych

Wtorek: brak danych

Środa: brak danych

Czwartek: brak danych

Piątek: brak danych

Sobota: brak danych

Niedziela: brak danych

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz