ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

SIŁOWNIA BICEPS

SIŁOWNIA BICEPS

0.00
SIŁOWNIA BICEPS
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Siłownia Biceps serdecznie zaprasza do Kątów Wrocławskich w celu przetestowania swojej ciekawej oferty! Sport to zdrowie a w Siłowni Biceps intensywny sport rozpoczyna i kończy każdy dzień. W tym profesjonalnym klubie, z naprawdę dobrze dobraną ekipą trenerską, wykonasz kompletny trening siłowy oraz cardio jak również skorzystasz z ciekawie zaaranżowanych treningów grupowych fitness. Naszą pasją jest sport a celem Twoje zadowolenie, dlatego też dołożymy wszelkich starań abyś na naszej siłowni poczuł się jak najlepiej.

Siłownia Biceps to nie tylko wysiłek ale również relaks. dla Twojego komfortu stworzyliśmy w klubie strefę odpoczynku z dostępem do sauny. Masz teraz możliwość połączenia swojego wysiłku z odprężeniem. Wiemy, że bardzo angażujesz się w wykonywaną aktywność fizyczną dlatego też, dla Twojej lepszej regeneracji zapraszamy Cię na seans w gorącej saunie. Twoje ciało i umysł z pewnością będą Ci wdzięczne.

Dostępne w naszej siłowni sprzęty pozwolą Ci wykonać nawet najbardziej skomplikowane treningi siłowe oraz treningi cardio. Sympatyczna, domowa atmosfera sprawi, że nie będziesz czuł się w naszym klubie skrępowany a otwarci na nowych gości i życzliwi trenerzy z pewnością zadbają o Twój komfort psychiczny, bezpieczeństwo oraz rozwieją pojawiające się wątpliwości.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Sztangi

Oferta

Sauna Siłownia

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa SIŁOWNIA BICEPS

Adres i dane kontatkowe

Adres: Brzozowa 4
55-080 Kąty Wrocławksie

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00 - 21:00

Wtorek: 09:00 - 21:00

Środa: 09:00 - 21:00

Czwartek: 09:00 - 21:00

Piątek: 09:00 - 21:00

Sobota: 09:00 - 15:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Siłownie w pobliżu

Brak siłowni w pobliżu

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz