ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

FDF Club

FDF Club

0.00
FDF Club
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

FDF Club jest to jedyne miejsce, które przeznaczone jest zarówno dla dorosłych, dzieci, jak i całych rodzin. Każdy niezależnie od płci, wieku i stopnia zaawansowania znajdzie coś dla siebie. Dla dzieci klub przygotował zajęcia taneczne i sztuki walki, a dla dorosłych dostępna jest profesjonalnie wyposażona siłownia posiadająca świetny sprzęt do ćwiczeń siłowych i aerobowych. Klub posiada również salę gimnastyczną wyposażoną w worki treningowe i piłki do ćwiczeń oraz salę do CrossFitness. Po treningu możemy odpocząć, korzystając z masażu, solarium lub pograć w bilarda. Trenerzy prowadzą zajęcia pod kątem odzyskania sprawności, poprawy kondycji fizycznej, modelowaniu sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej.

CrosFit to trening wytrzymałościowo-siłowy, który pomaga osiągnąć lepszą sprawność fizyczną i przygotować na różne wyzwania sportowe. Zajęcia charakteryzują się dużą różnorodnością i intensywnością w stosunkowo krótkim czasie ćwiczeń.

Wykwalifikowani instruktorzy prowadzą zajęcia pod kątem odzyskania sprawności, poprawy kondycji fizycznej, modelowaniu sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej. Ćwiczenia wyzwalają pozytywną energię, odprężają i relaksują.

W klubie mamy możliwość skorzystania z sauny suchej. Pobyt w saunie ma bardzo korzystny wpływ na cały organizm, oczyszcza z toksyn, poprawia krążenie, przyśpiesz przemianę materii oraz poprawia samopoczucie i odpręża.

Siłownia posiada profesjonalny sprzęt zarówno do ćwiczeń siłowych jak też wytrzymałościowych. Można tu pięknie wyrzeźbić swoje ciało, rozbudować masę mięśniową, pozbyć się zbędnych kilogramów oraz poprawić sprawność i kondycję fizyczną.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

CrossFit Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia godziny otwarcia1 wejście 20 zł
Siłownia-inne zajęcia godziny otwarcia1 wejście 30 zł
Sauna godziny otwarcia1 godzina\1 osoba 18 zł
Siłownia-karnet white Open godziny otwarcia1 miesiąc 100 zł
Siłownia-karnet Morning Open godziny otwarcia1 miesiąc 120 zł
Siłownia-Karnet Sunday z niedzielami - godziny otwarcia1 miesiąc 130 zł
Siłownia-Karnet Open Gym godziny otwarcia1 miesiąc 140 zł
Siłownia-Karnet Student - Open Gym godziny otwarcia1 miesiąc 100 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa FDF Club

Adres i dane kontatkowe

Adres: Uśmiech 6,
05-41 Józefów

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 22:00

Wtorek: 06:00 - 22:00

Środa: 06:00 - 22:00

Czwartek: 06:00 - 22:00

Piątek: 06:00 - 22:00

Sobota: 08:00 - 16:00

Niedziela: 08:00 - 16:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz