ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Klub Fitness Paradise

Klub Fitness Paradise

0.00
Klub Fitness Paradise
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Klub Fitness Paradise mieści się w Galerii Jordanowskiej. Można tutaj nie tylko skorzystać z profesjonalnej siłowni, ale także zapisać się na zajęcia fitness. Osoby chcące się zrelaksować mogą udać się do groty solnej lub na masaże. Klub prowadzi także rehabilitację. Aby jak najlepiej wykorzystać ćwiczenia w ofercie klubu znajdują się także usługi dietetyka. Klub Fitness Paradise posiada przestronne sale, które pozwalają na spokojny trening. Dodatkowo wykwalifikowana kadra trenerska czuwa nad odpowiednią intensywnością ćwiczeń i w razie potrzeby pomaga.

Zajęcia Fitness w klubie Fitness Paradise prowadzone są przez doświadczonych instruktorów. Na przestrzennych salach można ćwiczyć tabaty lub brzuch, uda i pośladki. Są także miejsca na zajęcia autorskie, tzw. jumping frog. Dzięki odpowiedniemu doborowi ćwiczeń oraz ich intensywności możliwe jest uzyskanie świetniej sylwetki.

Siłownia w Klubie Fitness Paradis została wyposażona w nowoczesny sprzęt najwyższej jakości. Wszystkie maszyny są renomowanej firmy MATRIX. Dzięki temu można tu wykonać każdy trening na wszystkich poziomach zaawansowania. Ponadto każdy ćwiczący jest pod opieką doświadczonych instruktorów, którzy pomogą w trakcie treningu.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Drążki do podciągania Hantle Kettle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Maszyny hammer Orbitrek Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Klub Fitness Paradise

Adres i dane kontatkowe

Adres: Rynek 46
34-240 Jordanów

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: brak danych

Wtorek: brak danych

Środa: brak danych

Czwartek: brak danych

Piątek: brak danych

Sobota: brak danych

Niedziela: brak danych

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Siłownie w pobliżu

Brak siłowni w pobliżu

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz