ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fabryka Fitenss Club

Fabryka Fitenss Club

4.00
Fabryka Fitenss Club
4.00 1
Ilość ocen: 1 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fabryka Fitness Club to jeden z najlepszych klubów w mieście, zachęcających do skorzystania z dostępnej siłowni czy zajęć prowadzonych przez doświadczonych instruktorów oraz trenerów. Dzięki szerokiej ofercie każdy znajdzie tu coś dla siebie. Fabryka Fitness Club to miejsce, w którym możesz trenować otaczając się miłą i przyjemną atmosferą. Trenerzy personalni pomogą Ci w wybraniu odpowiedniej diety oraz ćwiczeń. Przestronne, nowoczesne sale są wyposażone w najwyższej jakości, profesjonalny sprzęt.

Zajęcia fitness odbywają się w przestronnych nowoczesnych salach. Zróżnicowana oferta przyciąga wielu klientów. Proponujemy treningi takie jak: zumba, joga, jędrne pośladki, płaski brzuch, odchudzanie czy trening kształtujący. Całość zostanie poprowadzona przez niezawodnych instruktorów.

Siłownia klubu Fabryka Fitness Club jest jedną z najlepszych i najbardziej nowoczesnych w mieście. Posiadamy profesjonalny sprzęt znanych, światowych marek do ćwiczeń siłowych oraz cardio. Doświadczeni instruktorzy i trenerzy chętnie pomogą w doborze treningów oraz udzielą wskazówek w prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Fabryka Fitenss Club

Adres i dane kontatkowe

Adres: Stefana Okrzei 2-4
58-500 Jelenia Góra

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:00 - 22:00

Wtorek: 07:00 - 22:00

Środa: 07:00 - 22:00

Czwartek: 07:00 - 22:00

Piątek: 07:00 - 22:00

Sobota: 09:00 - 16:00

Niedziela: 10:00 - 14:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Siłownie w pobliżu

Brak siłowni w pobliżu

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz