ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Via Sport

Via Sport

2.62
Via Sport
2.62 8
Ilość ocen: 8 (pokaż recenzje)

O siłowni

Via Sport to nowoczesny kompleks sportowy, posiadający świetnie wyposażoną, nowoczesną siłownię, ciekawy program autorskich zajęć grupowych fitness, basen, saunę oraz korty tenisowe i squasha. Siłownia podzielona jest na trzy strefy: strefę cardio, strefę maszyn siłowych oraz strefę wolnych ciężarów. Pierwszy trening na siłowni jest darmowy. Nad prawidłowym i bezpiecznym przebiegiem treningu czuwają czuwa kadra wykwalifikowanych i kompetentnych trenerów personalnych, Którzy służą swoją fachową radą oraz doświadczeniem.

W ofercie klubu znajdziemy szeroki wybór zajęć grupowych fitness. Pierwsze zajęcia są bezpłatne. Zajęcia pomagają utrzymać i wzmocnić siłę mięśniową i zachować pełen zakres ruchu w stawach, poprawiając koordynację ruchową. Odbywają się tu zajęcia na trampolinach, które pomagają wzmocnić i kształtować sylwetkę a jednocześnie świetnie się bawić.

W klubie dla potrzeb klubowiczów znajdziemy kompleks saun. Wypoczynek w saunie pomaga zrelaksować się, pozytywnie wpływa na poprawę samopoczucia i zdrowia oraz dodaje potężnej dawki energii. Do dyspozycji gości dostępna jest tu sauna rzymska, sauna fińska oraz sauna na podczerwień oraz komora lodowa. Sauna dostępna jest siedem dni w tygodniu. ofercie klubu znajdziemy szeroki

Klub posiada nowoczesną siłownię, wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt siłowy i cardio. Nad prawidłowym i bezpiecznym przebiegiem treningów czuwają wykwalifikowani trenerzy personalni. Pierwszy trening na siłowni jest darmowy. Można tu odbyć indywidualny trening personalny, który jest dopasowany do potrzeb i możliwości poszczególnych osób.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia+Fitness godziny otwarcia1 wejście 25 zł
Siłownia+Fitness-karnet normalny godziny otwarcia1 miesiąc 159 zł
Siłownia+Fitness-karnet ulgowy student/senior godziny otwarcia30 dni 125 zł
Siłownia+Fitness-karnet partnerski godziny otwarcia30 dni 280 zł
Siłownia+Fitness-Karnet Open godziny otwarcia14 dni 79 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Via Sport

Adres i dane kontatkowe

Adres: Wojska Polskiego 1
43-600 Jaworzno

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 22:00

Wtorek: 06:00 - 22:00

Środa: 06:00 - 22:00

Czwartek: 06:00 - 22:00

Piątek: 06:00 - 22:00

Sobota: 08:00 - 22:00

Niedziela: 08:00 - 22:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

2 recenzje

  Twój profil
  Utworzono

  Polecam siłownię,w okolicy nie ma nic ciekawszego

  Twój profil
  Utworzono

  Lipa i kolesiostwo

Dodaj komentarz