ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Sport Line

Sport Line

0.00
Sport Line
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Sport Line to nowoczesny fitness klub dla kobiet, które chcą zadbać o swoje zdrowie, kondycję oraz dobre samopoczucie. Klub w ofercie dla Pań przygotował profesjonalnie wyposażoną siłownię, klub fitness, rollmasaże z podczerwienią, platformę wibracyjną, masaże całego ciała oraz szeroki wachlarz usług kosmetycznych między innymi takich jak makijaż permanentny. Jest to idealne miejsce aby spotkać się w kobiecym gronie, odprężyć się i odpocząć od codziennych obowiązków. Panie zadbają tu o swój piękny wygląd, wspaniałą sylwetkę oraz dobre samopoczucie.

Klub oferuje szeroką gamę zajęć fitness, które są dostosowane do potrzeb i możliwości kobiet. Prowadzone są tu zajęcia zumby i aerobiku. Panie mogą tu wzmocnić wszystkie partie mięśniowe, pozbyć się zbędnych kilogramów oraz spędzić czas w miłej i serdecznej atmosferze. Odnajdą się tu wszyscy bez względu na wiek i stopień sprawności.

Siłownia posiada odpowiednio dobrany i profesjonalny sprzęt siłowy i wzmacniający.Ćwiczenia prowadzone są pod opieką wykwalifikowanych instruktorów, którzy czuwają nad przebiegiem treningu oraz dbają o bezpieczeństwo.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Cennik dostępny jest w recepcji.

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Sport Line

Adres i dane kontatkowe

Adres: Bp. M. Kozala 3
Janikowo

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00 - 21:00

Wtorek: 09:00 - 21:00

Środa: 09:00 - 21:00

Czwartek: 09:00 - 21:00

Piątek: 09:00 - 21:00

Sobota: 10:00 - 16:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz