ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

OZZY GYM TEAM

OZZY GYM TEAM

0.00
OZZY GYM TEAM
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Ozzy Gym Team to specjalne miejsce na mapie klubów fitness i siłowni w Iławie. Ozzy Gym to lokal z tradycjami działający od niespełna 15 lat na naszym lokalnym rynku. W związku z tym, że klub ten jest od początku mocno powiązany z obiektami działającymi w ramach iławskiej Hali Sportowo- Widowiskowej, w murach naszej siłowni ćwiczyło zarówno wiele znanych drużyn jak i sławnych zawodników. Koniecznie na własnej skórze przetestuj panującą u nas atmosferę i przekonaj się, że Ozzy Gym to niepowtarzalne miejsce dla każdej aktywnej osoby.

Popraw swoją formę i koniecznie sprawdź jak wciągające potrafią być realizowane przez nasz grupowe zajęcia fitness. Wspólny wysiłek mobilizuje do cięższej pracy, zapewnia dobrą zabawę oraz kształtuje Twój charakter. Nie odmawiaj sobie zatem tej dobroci, która tak dobrze może wpłynąć zarówno na Twoje ciało jak też myślenie i podejście do życia.

Dbając o siebie poprzez aktywność fizyczną zadbaj również o odpowiednią regenerację swojego ciała i umysłu. Idealnym rozwiązaniem, które zapewni Ci relaks we wszystkich płaszczyznach jest dostępna w naszym klubie sauna. Rozpocznij systematyczną przygodę z łaźnią parową bądź sauną suchą a docenisz ten relaks i z pewnością będziesz chciał go kontynuować w przyszłości.

Intensywny trening na siłowni to świetne rozwiązanie dla każdego, kto lubi dbać o własne ciało i formę we własnym towarzystwie. W klubie Ozzy Gym Team zagwarantujemy Ci maksimum prywatności przy wykonywanym treningu, dzięki czemu będziesz mógł się skupić na własnej pracy. Wypady na siłownię łączysz ze spotkaniami ze znajomymi? Nic prostszego! Sprzęty w naszym klubie rozmieszczone są w taki sposób, że będziesz mógł przeprowadzić zarówno wspólny jak i odosobniony trening.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłwonia godziny otwarciajednorazowo 15 zł
Siłownia - karnet godziny otwarcia10 x wejście 80 zł
Siłownia - karnet ulgowy / normalny godziny otwarcia1 miesiąc 60 / 80 zł
Siłownia - karnet ulgowy / normalny godziny otwarcia2 tygodnie 40 / 60 zł
Siłownia - karnet godziny otwarcia3 miesiące 200 zł
Sauna godziny otwarciajednorazowo 40 zł
Sauna godziny otwarcia1 miesiąc 170 zł
Gabinet Kardio godziny otwarcia1 miesiąc 80 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa OZZY GYM TEAM

Adres i dane kontatkowe

Adres: Niepodległości 11B
14-200 Iława

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 10:00 - 20:00

Wtorek: 10:00 - 20:00

Środa: 10:00 - 20:00

Czwartek: 10:00 - 20:00

Piątek: 10:00 - 20:00

Sobota: 10:00 - 13:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz