ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness Club Active Hrubieszów

Fitness Club Active Hrubieszów

0.00
Fitness Club Active Hrubieszów
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitness Club Active to nowoczesny obiekt sportowy, wyposażony w profesjonalny sprzęt do ćwiczeń siłowych, cardio i fitness. Chcemy aby każdy gość poczuł się jak w domu, dlatego wprowadziliśmy rodzinną atmosferę. Będąc w naszym klubie stajesz się częścią rodziny klubu Active, w związku z czym każda nowa osoba jest od razu przyjmowana do grona ćwiczących. Nasz obiekt został stworzony z myślą o każdym kliencie, profesjonalne wyposażenie sal do ćwiczeń to tylko nieliczne niespodzianki, które czekają na każdego odwiedzającego nasz klub. Zapraszamy do korzystania z oferty 7 dni w tygodniu.

Zajęcia fitness są świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu, oderwanie się od rzeczywistości, a tak że idealnie wpływają na poprawę kondycji fizycznej i wyglądu naszego ciała. Na zajęcia zapraszamy wszystkich zainteresowanych, bez różnicy na wiek czy płeć. Zapraszamy do korzystania z naszej nowości, jakim są zajęcia Fitness Mama. Jeżeli marzysz o figurze z przed ciąży to nie zastanawiaj się dłużej, czekamy na Ciebie.

Jeżeli jesteś z tych co przesypiają zimę i budzą się na lato z beczką zamiast sześciopaka to mamy dla ciebie rozwiązanie. Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnego sprzętu, w który został wyposażony nasz obiekt. Zachęcamy również do treningu indywidualnego z trenerem, który pomoże dobrać odpowiedni program ćwiczeń i dietę, aby przyszłe wakacje nie zaskoczyły swą obecnością.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Fitness Club Active Hrubieszów

Adres i dane kontatkowe

Adres: Plac Staszica 17
22-500 Hrubieszów

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 22:00

Wtorek: 08:00 - 22:00

Środa: 08:00 - 22:00

Czwartek: 08:00 - 22:00

Piątek: 08:00 - 22:00

Sobota: 10:00 - 22:00

Niedziela: 13:00 - 19:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Siłownie w pobliżu

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz