ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitnessfera

Fitnessfera

0.00
Fitnessfera
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Pozwól sobie na trening w świetnych warunkach i w szybkim czasie obserwuj efekty swojej pracy! Zapraszamy Cię do naszego nowoczesnego klubu Fitnessfera gdzie znajdziesz mnóstwo rozwiązań i sposobów na zapewnienie sobie odpowiedniej dawki aktywności fizycznej. Odwiedzając nasz klub znajdziesz nie tylko siłownię ale również bardzo rozbudowaną ofertę zajęć fitness, wśród której na uwagę zasługują chociażby treningi przystosowane do ćwiczenia konkretnych partii ciała, treningi ogólnorozwojowe, zajęcia ruchowe dla seniorów, dzieci czy osób z bólami kręgosłupa czy innych części ciała.

Chcesz wzmocnić swoje ciało, poprawić kondycję i zadbać o sprawność? Zapraszamy Cię na ogólnorozwojowy trening CrossFit, po wykonaniu którego gwarantujemy, iż poczujesz, że żyjesz. CrossFit to trening bardzo intensywny wykorzystujący naprzemiennie ćwiczenia siłowe i cardio, który przynosi naprawdę spektakularne efekty.

Masz problem z wystającym brzuszkiem? Miewasz częste bóle kręgosłupa? Uważasz, że masz za mało siły lub po prostu chcesz schudnąć aby lepiej poczuć się we własnej skórze? Zapraszamy Cię zatem do naszego klubu gdzie praktycznie na wszystkie Twoje kompleksy i aspekty utrudniające Ci codzienne życie czekają gotowe programy fitness, które pomogą zwalczyć Ci określony problem.

Siłownia to często sposób na odreagowanie stresów, wyciszenie się czy spożytkowanie energii. Zapraszamy Cię do naszego klubu gdzie z pewnością dobrze poczujesz się od samego progu i będziesz mógł wykonać solidny trening, który pomoże poukładać Ci wszystkie myśli w głowie.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Klatki to crossfit Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny hammer Orbitrek Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

CrossFit Fitness Siłownia

Cennik

Siłownia, fitness - karnet godziny otwarcia4 x wejście 55 zł
Siłownia, fitness - karnet godziny otwarcia8 x wejście 100 zł
Siłownia, fitness - karnet godziny otwarcia12 x wejście 140 zł
Siłownia, fitness - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 159 zł
Siłownia, fitness - karnet student godziny otwarcia1 miesiąc 99 zł
Siłownia, fitness - karnet senior godziny otwarcia1 miesiąc 129 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Fitnessfera

Adres i dane kontatkowe

Adres: Ruta 81
72-300 Gryfice

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:30 - 22:00

Wtorek: 07:30 - 22:00

Środa: 07:30 - 22:00

Czwartek: 07:30 - 22:00

Piątek: 07:30 - 22:00

Sobota: 10:00 - 18:00

Niedziela: 10:00 - 18:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Siłownie w pobliżu

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz