ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

FITMAX

FITMAX

0.00
FITMAX
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Czasy, w których przyszło nam żyć sprawiają że coraz to więcej osób zaczyna gonić za panującymi trendami i modą na zgrabne i atletyczne ciało. Media kreują wizerunek, który wprawia w kompleksy znaczne grono ludzi i cześć z tych osób nie wie co ze sobą począć aby być wyglądać jak z żurnala. Nasz klub chcąc sprostać wymaganiom zmieniającego się świata,postawił na jakość i profesjonalizm świadczonych usług. Zapraszamy do skorzystania z zajęć siłowych, fitness, a tak że z ćwiczeń kardio na rowerkach, bieżni czy steperze. Oferta skierowana jest do tych bardziej i mniej zaawansowanych klientów.

Marząc o zgrabnej sylwetce musimy pamiętać że wszystko można zrealizować, ale zależy to od naszego podejścia, zaangażowania i systematyczności w wykonywanych ćwiczeniach. Nasz klub oferuje zajęcia, na których będziesz musiała dać z siebie wszystko, wylejesz siódme poty ale efekty przyjdzie szybciej niż marzysz.

Jeżeli jesteś miłośnikiem ciepłych kąpieli, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Każdy nasz gość może skorzystać z przy klubowej sauny, która działa relaksująco, regenerująco a tak że poprawia samopoczucie. Naprzemienne nagrzewanie i ochładzanie ciała powoduje wzmocnienie odporności organizmu, dzięki czemu mniej chorujemy.

Jeżeli kiedykolwiek marzyłeś o zgrabnej figurze, dobrze wyrzeźbionych mięśniach czy chciałbyś mieć świetną kondycję fizyczną i zdrowotną, powinieneś skorzystać z naszej siłowni. Oferujemy nowoczesny sprzęt, który uprzyjemni i ułatwi Twój trening. Chcemy aby każdy z naszych klientów mógł osiągnąć postawione sobie cele.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia, fitness godziny otwarciajednorazowo 20 zł
Siłownia, fitness - karnet godziny otwarcia8 x wejście 100 zł
Siłownia, fitness - karnet godziny otwarcia12 x wejście 130 zł
Siłownia, fitness - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 150 zł
Sauna godziny otwarciajednorazowo 25 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa FITMAX

Adres i dane kontatkowe

Adres: Piłsudskiego 35
72-300 Gryfice

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 22:00

Wtorek: 08:00 - 22:00

Środa: 08:00 - 22:00

Czwartek: 08:00 - 22:00

Piątek: 08:00 - 22:00

Sobota: 10:00 - 18:00

Niedziela: 10:00 - 18:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz