ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Zodiak Gym

Zodiak Gym

2.50
Zodiak Gym
2.50 8
Ilość ocen: 8 (pokaż recenzje)

O siłowni

Zodiak Gym to nowoczesne miejsce, w którym zadbasz o swoją sylwetkę, odmienisz sposób odżywiania i się zrelaksujesz. na klientów czeka siłownia z wydzielonymi strefami cardio, wolnych ciężarów, siły izolowanej, indoorwalking i strefą funkcjonalną. Można także uczestniczyć w różnorodnych zajęciach fitness w strefie fitness. Natomiast na osoby, które chcą się zregenerować i odpocząć po ciężkim dniu czekają sauna i solarium. A wszystko w nowoczesnym budynku z przestronnymi salami i klimatyzacją. Gdyby to jednak was nie przekonało, należy dodać, że kadra jest świetnie wyszkolona i ma duże doświadczenie.

Strefa fitness to przestronne, klimatyzowane sale, w których prowadzone są grupowe zajęcia. Pod okiem wykwalifikowanych trenerów można ćwiczyć zumbę, fit ball, step czy autorskie projekty fitness mix, zodiak pump, fitness box lub aktywna mama z dzieckiem.

Sauna to miejsce relaksu i regeneracji. Nowoczesna, utrzymana w najwyższym standardzie sauna w Zodiak Gym to miejsce, gdzie możesz poprawić krążenie, koloryt skóry czy też oczyścić organizm z toksyn. Z pewnością jest to bardzo dobry pomysł na zakończenie ciężkiego treningu.

Klimatyzowana siłownia w Zodiak Gym została wyposażona w najnowszy sprzęt najwyższej jakości. W specjalnych strefach można pracować nad konkretnymi partiami ciała lub poprawić ogólną wydolność organizmu. Wszystko pod okiem doświadczonego trenera.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Kettle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Maszyny hammer Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Karnet open godziny otwarcia1 miesiąc 99,90 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Zodiak Gym

Adres i dane kontatkowe

Adres: Chełmińska 68
86-300 Grudziądz

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 22:00

Wtorek: 06:00 - 22:00

Środa: 06:00 - 22:00

Czwartek: 06:00 - 22:00

Piątek: 06:00 - 22:00

Sobota: 10:00 - 18:00

Niedziela: 10:00 - 18:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz