ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

B-FIT Grodków

B-FIT Grodków

0.00
B-FIT Grodków
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

B-FIT Grodków jest kompleksowo wyposażonym ośrodkiem posiadającym w ofercie fitness club, siłownię,step, fitball, aerobik. Dostępna jest tu szeroka gama zajęć fitness miedzy innymi takich jak, trening metaboliczny, polegający na równomiernym angażowaniu jak największej ilości mięśni. Pomaga on w znaczący sposób spalić jak największą ilość tkanki tłuszczowej. W ofercie są również zajęcia aerobiku i zajęcia z dużą piłką. Panuje tu pełen profesjonalizm, poparty wiedzą i wsparciem, klimatyczna muzyka oraz miła atmosfera.

Klub posiada szeroką gamę zajęć fitness. Odbywają się tu zajęcia z aerobiku w takt rytmicznej muzyki, trening metaboliczny, który wspomaga przemianę materii przez co pomaga w znaczny sposób spalić jak największą ilość tkanki tłuszczowej. Zajęcia wsparte są wiedzą i doświadczeniem wykwalifikowanych instruktorów.

Siłownia posiada świetnie wyposażoną salę oraz profesjonalną kadrę instruktorów. Dbają oni przede wszystkim o poprawność wykonywanych ćwiczeń, służą swoim wsparciem, pomocą oraz dbają o bezpieczeństwo. Można tu nabrać masy mięśniowej jak też wzmocnić organizm i odbudować kondycję fizyczna.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa B-FIT Grodków

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Wrocławska 51
49-200 Grodków

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00 - 21:00

Wtorek: 09:00 - 21:00

Środa: 09:00 - 21:00

Czwartek: 09:00 - 21:00

Piątek: 09:00 - 21:00

Sobota: 09:00 - 14:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz