ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

SUNRISE

SUNRISE

3.43
SUNRISE
3.43 7
Ilość ocen: 7 (pokaż recenzje)

O siłowni

SUNRISE to przede wszystkim profesjonalna siłownia, na której będziesz trenował na wysokiej klasy sprzęcie, pod okiem doświadczonych i kompetentnych trenerów. Dopracujemy twój plan treningowy do ostatniej kropli potu, tak byś mógł być zadowolony, że to właśnie naszą siłownię wybrałeś. Dodatkowo w swojej ofercie mamy też coś co skutecznie poprawi ci nastrój po ciężkich treningach. Mianowicie jest to sauna, której właściwości lecznicze znane są już od bardzo dawna. Ponad to, dysponujemy też solarium, w którym zdobędziesz, bądź utrzymasz swoją atrakcyjną opaleniznę.

Litry potu na siłowni przedłużą skutecznie twoje życie. Wszystko dzięki temu, że dostarczysz swojemu organizmowi przede wszystkim zdrowia. Nad twoją pracą czuwać będą trenerzy. Będą cie wspierać, pokazywać jak ćwiczyć, oraz odpowiadać ci na nurtujące cię pytania.

Oferta SPA skupia się przede wszystkim na poprawie samopoczucia, oraz odświeżeniu zmęczonego organizmu po przebyciu treningów. Stąd zapraszamy serdecznie do skorzystania najpierw z sauny, w której wypocisz resztkę zmęczenia, a potem w solarium, które pokoloruje twoje umięśnione ciało na pożądany odcień.

Dostępny sprzęt

Atlas Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny hammer Sztangi

Oferta

Siłownia SPA

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa SUNRISE

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Barnima I 12
72-100 Goleniów

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 10:00 - 22:00

Wtorek: 10:00 - 22:00

Środa: 10:00 - 22:00

Czwartek: 10:00 - 22:00

Piątek: 10:00 - 22:00

Sobota: 10:00 - 16:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz