ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Siłownia Fitness CLUB Olimp

Siłownia Fitness CLUB Olimp

5.00
Siłownia Fitness CLUB Olimp
5.00 1
Ilość ocen: 1 (pokaż recenzje)

O siłowni

Siłownia Fitness Club Olimp to odpowiednie miejsce dla każdej dbającej o siebie osoby. Sport oraz aktywność fizyczna to Twój sposób na zachowanie zdrowia, świetnej kondycji oraz zgrabnej figury? Koniecznie odwiedź zatem nasz klub i przekonaj się, że dostępne u nas sprzęty, urządzenia oraz panująca na siłowni atmosfera sprawią, że dostaniesz intensywnego kopa, który jeszcze bardziej zmotywuje Cię do działania oraz pozytywnie nastroi do dalszych wysiłków. Po treningu zapraszamy Cię serdecznie do skorzystania z dostępnej w klubie sauny oraz do sklepiku z suplementami.

Zachowanie odpowiedniej harmonii w życiu jest bardzo istotne aby długo cieszyć się zdrowiem oraz być szczęśliwym. Dlatego też, oprócz aktywności fizycznej nie powinieneś zapominać o odpowiedniej regeneracji. Dlatego też, oprócz zaproszenia na naszą siłownię pragniemy zaprosić Cię na naszą saunę w celu regeneracji oraz odprężenia i naładowania baterii na kolejne wyzwania dnia codziennego.

Daj sobie wycisk i poczuj przypływ energii trenując intensywnie na naszej klubowej siłowni w Fitness Club Olimp. Dysponujemy doskonałej jakości sprzętami, na których nie tylko wykonasz profesjonalne ćwiczenia cardio ale również skupisz się na treningu siłowym oraz na wypracowaniu konkretnych partii mięśni.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Sauna Siłownia

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Siłownia Fitness CLUB Olimp

Adres i dane kontatkowe

Adres: Krzywa 1
19-50 Gołdap

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: brak danych

Wtorek: brak danych

Środa: brak danych

Czwartek: brak danych

Piątek: brak danych

Sobota: brak danych

Niedziela: brak danych

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Siłownie w pobliżu

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz