ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Good LuckClub

Good LuckClub

5.00
Good LuckClub
5.00 1
Ilość ocen: 1 (pokaż recenzje)

O siłowni

Good Luck Club to obiekt, w którym oprócz samych ćwiczeń możesz skorzystać z wachlarza ciekawych zajęć grupowych czy indywidualnych. Klub w swojej ofercie posiada sale do ćwiczeń fitness, siłownię, 3 korty do squasha, salę rowerową, strefę kardio, a także, z tych bardziej relaksujących, saunę i solarium. Naszym największym sukcesem jest jednak dobrze wyszkolona i odpowiednio dobrana kadra trenerów, którzy ze swoim entuzjazmem oraz doświadczeniem przeprowadzają zajęcia, które w szybkim czasie przynoszą oczekiwane efekty. Zajęcia skierowane są do każdego, dlatego też zapraszamy do nas tych mniej, jak i bardziej zaawansowanych w dziedzinie sportu.

Fitness to świetne rozwiązanie dla osób, które lubią trenować w grupie, niekiedy praca zespołowa sprzyja efektom, ponieważ każdy nawzajem stara się mobilizować do osiągnięcia zamierzonych celów. Dwie sale fitness zostały wyposażone w klimatyzację oraz amortyzowaną podłogę, dzięki czemu zajęcia są jeszcze przyjemniejsze i ciekawsze.

Sauna to miejsce relaksu, spokoju i wyciszenia, wykorzystywane nie tylko przez trenujących, ale również przez osoby, które ciężko pracują i potrzebują chwili dla siebie. Systematyczne korzystanie z sauny nie tylko poprawia naszą kondycję psychiczną, działa również kojąco na ból, a także uodparnia nasz organizm przed niekorzystnymi bakteriami.

Siłownia to nowoczesny obiekt wyposażony w sprzęt do ćwiczeń kardio i siłowych. Wyposażyliśmy nasz obiekt w sprzęt znanej firmy Technogym, która charakteryzuje się dokładnością i profesjonalizmem podczas treningu. Do dyspozycji każdego naszego gościa dostępni są trenerzy, którzy chętnie pomogą przy codziennym treningu.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Sauna godziny otwarciajednorazowo 39 zł
Sauna - karnet godziny otwarcia8 x wejście 229 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Good LuckClub

Adres i dane kontatkowe

Adres: Orzechowa 7
80-175 Gdańsk

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 00:00 - 21:00

Wtorek: 00:00 - 21:00

Środa: 00:00 - 21:00

Czwartek: 00:00 - 21:00

Piątek: 00:00 - 21:00

Sobota: 00:00 - 21:00

Niedziela: 16:00 - 21:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Siłownie w pobliżu

Brak siłowni w pobliżu

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

2 recenzje

  avatar
  Utworzono

  Ile kosztuje miesięczny karnet open na siłownie?

  avatar
  Utworzono

  P.Danielu podaję kontakt do działu sprzedaży Good Luck Club 608-581-354 w sprawie oferty karnetów

Dodaj komentarz