ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness Klub Spójnia

Fitness Klub Spójnia

0.00
Fitness Klub Spójnia
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Historia klubu sięga początku lat 90, kiedy to uruchomiono pierwszą siłownię w okolicy. Na początku planowaliśmy aby udostępnić zajęcia szkołom oraz firmom, jednak szybko poczuliśmy że musimy poszerzyć naszą ofertę o kolejne zajęcia i udostępnić cały obiekt wszystkim, którzy pragną ćwiczyć na profesjonalnym sprzęcie. Powierzchnia klubu na początku działalności zajmowała niespełna 200 m2, po 13 latach działalności klienci mogą korzystać z obiektu o powierzchni 1500 metrów kwadratowych. Stawiamy sobie wysoko poprzeczkę, dlatego też każdy kto przyjdzie skorzystać z naszego obiektu poczuje się jak w domu. Swoim doświadczeniem i zamiłowaniem do aktywności fizycznej zarażamy wszystkich klientów, dzięki czemu tworzymy wielką sportową rodzinę.

Najciekawszą opcją dla osób poszukujących zajęć grupowych są ćwiczenia fitness. Grafik zajęć jest bardzo bogaty, dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie odpowiednią formę ćwiczeń o pasującej porze dnia. Zajęcia odbywają się w klimatyzowanej sali, która świetnie zdaje egzamin w cieplejsze dni.

Siłownia zajmuje 1/3 powierzchnię całego obiektu. Jest to 300 metrów kwadratowych, dzięki czemu mogliśmy rozmieścić nowoczesny i profesjonalny sprzęt s sposób bezpieczny i komfortowy dla trenujących. Siłownia to strefa wolnych ciężarów, kardio oraz sprzętu siłowego. Oferta skierowana dla każdego chcącego popracować nad swoją sylwetką.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Fitness godziny otwarciajednorazowo 20 zł
Siłownia godziny otwarciajednorazowo 20 zł
Siłownia - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 85 zł
Siłownia, fitness - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 99 zł
Siłownia godziny otwarcia8 x wejście 72 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Fitness Klub Spójnia

Adres i dane kontatkowe

Adres: Słowackiego 4
80-257 Gdańsk

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 22:00

Wtorek: 08:00 - 22:00

Środa: 08:00 - 22:00

Czwartek: 08:00 - 22:00

Piątek: 08:00 - 22:00

Sobota: 08:00 - 17:00

Niedziela: 08:00 - 17:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz